Jump to content
Българският форум за музиканти

НОВИ КАВЪРИ (пресни, пресни)


Chuck Norris

Recommended Posts

Здравейте,

 

Искам и аз да се разпиша с един-дваМА кавъри. Ето ги и предложенията за идващата класация :) :

 

 

ТЕНКЮ, ИНДЖОЙ! ЕНД КОМЕНТ ПЛИЙЗ!

 

поздрави от Каварна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да получа задушаване от смях на Суит Чайлд на 0:52. По-смешна версия не бях слушал, но поне беше весело. :)

 

Музиката е добре, но вокала е голяма фога. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

̀̀ъм... по-скоро съм минималист, що се отнася до разбиранията ми за живота и изобщо. :)

 

Пуснете нещо авторско. Тия неща сме ги свирили, та ни е втръснало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пичове, евала за старанието. Можеше и по-зле да е, но все пак моля Ви не свирете повече Toto, не е за Вас.

 

Нищо лично :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефи бриджа на Simply the best, ама що клавириста сменя бленди на любимото ми място?! :lol:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали съм права, дали бъркам, не знам...

Ама сигурно сте нова банда и трупате репертоар сега.

Парчетата стоят още неузрели, "нащракани" схематично - да запълнят време.

Нямате компактно звучене като група (нищо, че звукът от камерката е кофти, обаче ориентира).

 

Два съвета от мен: повечко репетиции. И в помещението, където репетирате, с едно най-елементарно микрофонче (и каквото искате/имате, навързано след него ;) ) записвайте общия звук на бандата - от кубатурата на помещението. Ако имате миксер - още по-добре. И после слушайте. Това ще ви даде ориентация - да зазвучите ансамблово и да си отработите парчетата, защото така, както се движите само по схемите, грешките и неточностите "стърчат" просто. Интродукциите и финалите трябва да са железни (а не като интрото на Wonderful Tonight). Хората в заведението са дошли да се забавляват, а вие - не!

 

За вокала: доста напрежение има в това пеене. И глас има, но той няма да издържи дълго така. Поне микрофонната стойка да е по-близо и наклонена според ръста му. Да не се налага човекът да се повдига на пръсти и да опъва шия напред.

 

Имате много работа и по свирнята, и по аранжиментите...

Успех, де! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.