Jump to content
Българският форум за музиканти

Last Sunrise


Ronin

Recommended Posts

Privet na vsi4ki.Naskoro s grupata v koqto svirq zapisahme 2 par4eta.

eTo links ...

 

ftp://mm.gen.wazzzup.net/L/Last%20Sunrise...ix%20Flight.mp3

 

ftp://mm.gen.wazzzup.net/L/Last%20Sunrise...len%20Dream.mp3

 

 

vsqkakvi mnenie 6te budat oceneni:)

 

 

 

P.S btw,edin pi4 koito se podvizava i v tozi forum spodeli 4e solata ne sa dobri.

Molq vseki koito razbira ot kitara da si kaje mnenieto... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти на какво свириш , а колкото до солата имах предвид че са еднообразни ... и някак елементарно стоят на фона на музиката ... но това си е само мое мнение ... но иначе стила мн ме кефи ... и пиши на кирилица ;)

 

радвам се че си послушал съвета ми да пуснеш темата тука :metalist:

айде със здраве и успех :cheers:

 

едит= оффф то на профила ти пише на какво свириш тц тц де блея и аз ;)

значи ти си китариста ... :virtuoz:

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото като цяло е приятно, ма нещо не ме грабна, второто - хич. Вокала има много кофти произношение...

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата песен много ми хареса, но наистина солата са доста елементарни на фона на останалите партии... Очаквах да чуя нещо доста по-технично като соло... Иначе песента е много добра. Втората на ми допадна толкова много. Иначе аз специално нямам забележки към вокалите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Privet na vsi4ki.Naskoro s grupata v koqto svirq zapisahme 2 par4eta.

eTo links ...

 

ftp://mm.gen.wazzzup.net/L/Last%20Sunrise...ix%20Flight.mp3

 

ftp://mm.gen.wazzzup.net/L/Last%20Sunrise...len%20Dream.mp3

 

 

vsqkakvi mnenie 6te budat oceneni:)

 

 

 

P.S btw,edin pi4 koito se podvizava i v tozi forum spodeli 4e solata ne sa dobri.

Molq vseki koito razbira ot kitara da si kaje mnenieto... :)

пич, първото парче много ми хареса. не че искам да се изхвърлям, но ако не знаех че сте БГ група, нямаше да предположа. много готин строеж има парчето. за солата - абе добре са :) не ги слушай тия тука. те всички са виртуози. повечето плюят по парчетата ви, защото не могат и наполовина това, което вие. разбира се има малки издънки в парчето, но вие си знаете най-добре къде са ви грешките. на прав път сте :) супер е! много обичам такъв стил музика. само вокала звучи малко пластмасово. турете му некой ефектец да се позамаже и да не затапва така целия запис и ще стане екстра

 

сега слушам 2-рото.......ееее много хубаво начало. взука е супер момчета. малко твърдичко ми идва. сякаш стил феар фактори......ама е хубаво де :)

продължавайте в същия дух пичове!!!!

чакам още записи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем не може всички да праскаме като твойте сола, нали трябва да има китаристи като мен за да изпъкнете такива като теб - китарни хироус :) пробвай се в Г3 -

ама не знам, ти ги минаваш по бързина, така че ще ти е скучно там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн си забавен :) човек като се избазика за нещо и ти веднага почваш да опонираш аре стига вече ПИЙС :)

 

едит = еми не комуникирай , не съм те карал ... само да допълня че не съм очаквал сола тип Вай или Малмстийн ... но ти си знайш ... гледай си китарата и ... всъщност ти май само я гледаш :)

 

аз не казвам че песните без сола не са велики а Нирвана са си Нирвана

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не ми харесват бъзиците ти. не си ми симпатичен, беше ми в началото. не желая да комуникирам с теб.

 

ПП: много сте ми интересни такива хора - пускат да слушат новото парче на група еди коя си и чакат сола тип Вай или Малмстийн. света не се върти около тях.

иначе лайняните песни на нирвана прмерно(казвам примерно, защото много ги уважавам), дето едно соло няма като хората били велики.....

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесват ми парчетата. Единствено вокала не ме кефи как се вписва - не като пеене или глас - може би по-скоро микса не е добър, но това са подробности от пейзажа. Евала момчета - продължавайте в този дух :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един амиго дету дебне едни нет радиа с абсолютния ъндърграунд, там изтича много и разнообразна музика и тъй като съм на вълната почти бях готов да се закълна че сте някоя прохождаща банда от Германия да речем ;).

Солата са запомнящи и това ги прави готини за мен.

Един съвет.. тоест два ;)

 

Забялязват се много повторения на рифове,не казвам че е лошо нито ви давам наклон на хуя, но ако се разнообрази леко ритъм секцията да речем на 3 и 4-ия път ще е много по секси.Някоя набивка друг ритъм и прочие...

 

и вокала на местата където като че ли очакваш че ще вдигне някък си почва по тихо.Да си пусне гласа един вид ;)

 

Гот са парчетата и с удоволствие ще дръпна и следващите евентуални

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.