Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer V-amp2 Problem :s


Recommended Posts

Може ли да ми кажете как каде да изпратя процесора за да го оправят.Като свиря и по някое време изгася,а после не може да се включи-светкат лампичите донякаде изключат се и пак наново...

 

 

ето така трябва да се включва,а на мен стига до половината и пак :((((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза на DYNACORD (Pro-techica) на Искърско Шосе - само отварянето май беше 35 лъва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза на DYNACORD (Pro-techica) на Искърско Шосе - само отварянето май беше 35 лъва.

А аз като искам 35 лева за нещо дребно за ремот ме гледат на кръв :thumbs_up:

 

 

Смени малката батерия в процесора

Пробвай с мастер резет на процесора. - прочети в книжката как става.

Захранването оригинално ли е?

Пробвай да го пуснеш на друго място - може захранването в ел мрежата да не отговаря много на стандарта - 220 волта.

 

Всички проби на първи етап ги направи без да включваш процесора никъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захранването оригинално ли е?

 

Да!

 

Пробвай да го пуснеш на друго място - може захранването в ел мрежата да не отговаря много на стандарта - 220 волта

 

Не мисля,че е оттук...Проблемът ми не е ,че не мога да го пусна,но когато го пусна и свиря той се изключва и почват мъченията..

 

 

 

Някой може ли да ми разясни каква роля играе тази батерия в процесора :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен проблема е в кабела. На тия машинки кабела винаги им се прецаква, имал съм такъв процесор и подобни проблеми с него.

 

Ако батерията е слаба доколкото знам ефекта не помни пресетите, чак до такива проблеми, каквито ти описваш не вярвам да доведе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам логика да е от него.Работи и после изгасне без да мърдам нито АМП,нито кабела...

От каде се пак мога да намеря кабелчето,че тия ако наистина зимат по 35 за отваряне само...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е в гаранция виж батерията наистина. Предполагам е същата като на BIOS-ите в PC-тата, т.е около 2 лева нова. Аз имах такъв процесор и ми направи веднъж подобен номер като го пуснах студен (евентуално батерията губи малко капацитет като е студена). Извади я и я премери с мултицет или директно сложи друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батерията е 3v.В момента е без батерия и го включих само да видя дали ще работи.Работи си без нея,просто "сейфовете" ги няма ,така че не е тя черната овца.

 

http://www.vbox7.com/play:d1e3f825 - ето тук снимах моя проблем.Малко лошо качество,но се разбира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може просто контакта да е слаб, не е нужно да го мърдаш.

Отиди у някой познат(който има Вамп) да го пробваш с друго захранване. Кофтито на тия процесори е, че адаптера им е по-специален и не може да работи с друг.

При мен си се рестартираше ей така както си седеше на бюрото, без да го мърдам. Друго което ми се беше случило е че процесора видимо си работеше, но не издаваше нито звук - единият от проводниците в буксата беше прекъснат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи за "мастера" гледах в книжката но нш http://www.pro-technica.com/public/MANUALS...12_BG_Rev_E.pdf Но вчера махнах батерията и го пуснах и сега е сички сейфове ги няма :):cheers2:

 

А за това дето работи но не издава звук и вчера при мен беше така,докате не вкарах захранващия кабел по-навътре в процесора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.