Jump to content
Българският форум за музиканти

Practise Drum Pads


Recommended Posts

Използвате ли practise pad-ове? Помагат ли ви? Какви падове използвате- един или цял сет? Какво свирите на падовете си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз лично ползвах две-три години един комплект на Dixon. Нещо подобно на ей това1571.jpg

Супер яка работа ми вършеше, но от известно време не разполагам с него. Според е доста полезно да си имаш вкъщи едно такова чудо. Свирех си всякакви упражнения на него като се почне от stick control през Пепи Цанков и Колин Бейли(то е почти едно и също) до разни координационни хави от сорта на Гари Честър и неговият New Breed...абе честно казано слагате по един стар краш, райд и фус увити в хавлии и можете да свирите всичко. Много е полезно м...ка му ;) Сега разполагам само с един пад, който сам съм си правил :) малко е гаден и затова мисля скоро да се сдобия с фабричен....и цял сет ми се ще пак ама за нашто БГ е доста трудно осъществимо закупуването му....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам нещо подобно но на REMO.

Много яко малко сетче, което се събира в един сак.

Имам модул ALESIS D4 и с тригери върши идеална работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според моето скромно и некомпетентно мнение,най-удобния и полезен начин за ползване на падове е този:pad_knee.jpgDoug1.jpg

 

 

спомням си преди тъпото копеле си беше измаисторил нещо подобо и навсякаде обикаляше с него и свиреше парадидли :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ако искаме да се упражняваме в реални условия но да не оставяме "комшулъка" без слух ,ей това върши работа:

mutesSM.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според моето скромно и некомпетентно мнение,най-удобния и полезен начин за ползване на падове е този:pad_knee.jpgDoug1.jpg

 

 

спомням си преди тъпото копеле си беше измаисторил нещо подобо и навсякаде обикаляше с него и свиреше парадидли :metalist:

аз така правя ма на гол крак и затва имам синки:virtuoz:иначе имам един пад на който свиря всичко квото ми падне - упражнения и ритми като ползвам крака на кресла и табуретки за чинели,ако има откъде за прилични пари бих си взел комплект падове де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според моето скромно и некомпетентно мнение,най-удобния и полезен начин за ползване на падове е този:pad_knee.jpgDoug1.jpg

 

 

спомням си преди тъпото копеле си беше измаисторил нещо подобо и навсякаде обикаляше с него и свиреше парадидли ;)

аз така правя ма на гол крак и затва имам синки;)иначе имам един пад на който свиря всичко квото ми падне - упражнения и ритми като ползвам крака на кресла и табуретки за чинели,ако има откъде за прилични пари бих си взел комплект падове де...

:metalist::virtuoz::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз потропвам на крака .Иначе ако не се тренирам на барабаните в нас съм си направил гума ,която е залепена на един стол и си потропвам на нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз потропвам на крака .Иначе ако не се тренирам на барабаните в нас съм си направил гума ,която е залепена на един стол и си потропвам на нея.

в хилките за тенис на маса е истината:beer::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в хилките за тенис на маса е истината:D :D

Това ми беше първият сет барабани - от черната страна на хилката свирех само меатълщини, от червената нещо по-джази :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярваме ти бе!!!Аз имам пад от хилка за тенис на маса със една презрамка от ония чантички за кръста дето бяха много модерни едно време..слагам си го крака и бухам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спомням си преди тъпото копеле си беше измаисторил нещо подобо и навсякаде обикаляше с него и свиреше парадидли 

 

:read: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.