Jump to content
Българският форум за музиканти

Общо за китарите


BJ'sG

Recommended Posts

Миналата година много се запалих по Бон Джоуви.После започнах да слушам рок.Затова много искам да се науча да свиря на китара.Само че това е най-общо казано :curse: Търсех информация за това какви са видовете китари, каква е разликата в звука.Но не намерих нищо изчерпателно.Може ли да ми разясните?Бихте ли ми казали и кои са по- добрите марки за китари и за струни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нов си, простено ти е :curse: ами приятелю потърси в по-старите теми. има хиляди и хиляди теми, в които ще намериш отговор

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=1406 това примерно

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си вземеш евтина китара, която не е зле - като тругнеш да си купуваш - за около 200-230 мога да ти избера китарка, която е по-добра от тези по 300 - 350, та дори 400 ( Марки и търговци няма да споменавам за да не правя мрусно на никого). Не съм симпатизант на никой търговец - просто имам усет :virtuoz: (избирал съм китарите на няколко мои приятели, и не са се разочаровали). Моят съвет е да не робуваш на марки. Повечето Маркови китари винаги са "средностатистически", и почти никога не могат да задоволят капризите ти :metalist: . Понякога изпадат много добри китари от доста неизвестни марки, и то не на висока цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел,първо реши на каква китара искаш да свириш....Класическа или електрическа.Класическата определено е по евтиния вариант,и никак не е зле,перфектно за купончета хижи и така нататък.

Ел.Китарата ти дава мнооого възможности,за ефекти,и др.глезотий.....пожелавам ти много много успех....и наслука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.