Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся табулатури...


Recommended Posts

Значи търся табулатурите на няколко песни, които германеца в 8-и клас ни пееше :ph34r: Днеска се сетих за тия песнички и се чудех някой дали няма случайно да знае откъде мога да си намеря табовете за :

 

 

Marlene Dietrich - Sag mir wo die Blumen sind

REINHARD MEY - ÜBER DEN WOLKEN

W. Ambros - Ohne jede Warnung

 

Чини ми се и мидита биха свършили работа :D Благодаря предварително :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи братле по немските гимназии ся в софия са домъкнали разни шваби да преподават да сме си упражнявали езика :D И първия пич в осми клас(който си тръгна след това не заради нашия випуск естествено :D )имаше една полу акустична китарка и ни дрънкаше от врме на време и пеехме... Ама подготве кво да ти кажа... Идеята беше че песните бяха готини пък не мога да си намеря нито ноти нито табулатури :D :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/офф една приятелка от 35-то ми разправяше за такъв даскал по немски

пробвай да го издириш и ако ти е добър немцкия

сам да изискаш ноти от първа ръка :D

Дойчланд уберр алес :D:D

Редактирано от drizzt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи братле по немските гимназии ся в софия са домъкнали разни шваби да преподават да сме си упражнявали езика :ph34r: И първия пич в осми клас(който си тръгна след това не заради нашия випуск естествено :ph34r: )имаше една полу акустична китарка и ни дрънкаше от врме на време и пеехме... Ама подготве кво да ти кажа... Идеята беше че песните бяха готини пък не мога да си намеря нито ноти нито табулатури :metalist: :wall:

кой туй, kuRez ли ваа? Шото Цимамаааа се съмнявам....такъв пръч :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе Цимерман си е екстра пич няма да го закачаме :ph34r: иначе казва се Цурек завалията с китарата... Както и да е... Ми нали се сещаш че не всеки германец свири на китара пък и точно тея песни :metalist: ще одя да говоря в дирекцията или със старата класна и без тва не съм я виждал от цифра време :metalist: абе както и да е

 

 

П.П. Абе морело братле ти откъде си дя? :wall: :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз под курец Цурек имах предвид де :ph34r: , че как да не го знам, той ми е на мене инспиратора :ph34r: Ако искаш мога да му зема телефона, май някои негови фенки от класа го пазят, та да го питаш.. :violin:

 

пп: иначе съм си от село :metalist::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе мейл ако набараш по-полезен ще да е да ри кажа :) иначе всички сме от село нали се сещаш :)

 

П.П. Аз сиг скоро ще ходя да видя Джурелова тъй че мога и нея да питам ;) ама все пак няма да ти се рзсърдя и натвое заинтересувание :)

 

Айде и със здраве ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.