Jump to content
Българският форум за музиканти

ПАЛКИ


Recommended Posts

общо взето предпочитам по-тежки палки. верно, че е малко по-трудно, но като свикне човек и бая мускули се развиват на китките. иначе в момента съм с едни на Vic Firth, но ги дадох на учителя си малко да ги позаздрави, че са леко поизтрещяли. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ми, с нещо ги залепва. не ме питай с какво, но едната беше поизтрещяла и той я подсили с нещо като хартия, с които ги обвива около края, защото аз бая ги малтретирам. не е анормално. палката си е същата и нямам проблеми с нея. само дето трябва повече да внимавам, защото често ги удрям една в друга без да искам или ги удрям с цялата им тежест по пада, което ми/им причинява болка. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нз,когато аз почвах да свиря - можех с всичко - от точилки,до счупени палки,различни чифтове и т.н.

Сега обаче не е точно така ! Мисля,че ако един чифт се прецака - просто трябва да се хвърли,защото само ще си развалиш постановката и работата с пръстите !

Друг е въпроса,че ако това се прави,трябва да се дават по 50лв. на месец за палки :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя не е счупена, просто около "врата" е леко изтрещяла, защото има някои позагубени тресчици. просто се подсилва и пак се върви. все пак е 25 кинта на Vic Firth.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе едно нещо не разбирам !

Защо продават Вик Фюрт за 25лв. като не струват повече от 16 ?! :)

Цените трябва да са същите,като на Про-Марк,ама нали сме в Бг. - "нямало представител и били рядкост" - затова ! :):curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че беше от онзи джаз магазин на Пепи Славов и беше един от последните модели. палките са всъщност много добри. проблемът е в мен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,предположих от къде са !

Просто е тъпо да ни правят на идиоти !

Още по - тъпо е обаче,че ние нищо не можем да направим !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не Vic Firth в Европа за по-малко от 12 EUR не може да си намериш...казвам ти го от опит :godbless:

можеш,по 8 евро примерно;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

откъде за 7$ и откъде за 8 EUR???Щото примерно Пифа от Скре4 не ебава никви други палки освен Vic Firth и му ги носят откъде ли не..Гърция, Турция, Германия, Англия....и за по малко от 12 EUR не съм виждал :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5$ в USA e най-ниската цена на Vic Firth(Вик ФЪрт( а не ФЮрт) , на която съм попадал . Както каза Тъпото Копеле в Европа цените са леко завишени и на всичкото отгоре са в евро. Оказва се, че живеем на по-скъпия континент. Личи ли ни?

Редактирано от yamahadrums
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук се продават три чифта Vic Firth за 16 евро,което прави по 5,5 евро на комплект,а тук продават на Омар Хаким сигничър модел за 12 евро.А ето тук могат да се закупят 3 чифта ProMark за 26 евро,с подарък DVD ,което излиза по 6-7 евро-демек ние НЕ сме на далавера с нашати ПроМапк палки за по 18-20 лева и Vic Firth за по 25.Просто нямаме избор докато не стане по-голяма конкуренцията и магазините не започнат да си подбиват цените.Ето аз понеделник ще утида до Малкия Цум за ПроМарк защото там са по 18 лева и последния път даже имаше и избор.Надявам се да има от така желаните 747.

Вижте как предлагат на Портной сигничър палките.

Не е честно :bravo: Хем на същите цени хем с DVD.

Oфф топик:Катцко Портной свири с 717,а Аз :bravo: и Neil Peart с 747.

Благодаря за вниманието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.