Jump to content
Българският форум за музиканти

Ринго Стар


Recommended Posts

Може би, темата ми не е за тук, но моля модераторите да ме извинят...и все пак дали според вас - хора, които разбират от барабани, Ринго добър барабанист ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тогавашните стандарти направо невероятен :girl_witch: Предполагам, че на фона на новите поколения барабанисти не изглежда толкова впечатляващо като умения, но все пак, когато човек е пионер в дадено нещо обикновено си остава светило независимо дали някой след това го надмине.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем не си прав, извинявам се. Точно по тогавашните стандарти не е нищо особено. Не забравяй, че по неговите времена е имало барабанисти не по-малко велики от сегашните топ, ако не и нагоре, защото са били първите. Ще се въздуржа да споменавам имена, но ако се разтърсиш, ще се изненадаш какви дръмери е имало още 50те години.

 

Лично на мен Ринго Стар ми е в една категория с Ларс Улрих, кой както иска да го разбира.

 

Предлагам да спазим добрия тон, за да не замине темата в коша, макар че сама по себе си е ротиворечива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не харесвам Бийтълс и нкога няма да ги харесвам вероятно,но Ринго Стар свири по-музикално от 90% от барабанистите на съвремието.Свири изключително и само за музиката,както и пее.Ей на това викам аз елитен музикант.

А иначе смятам,че във форума има къде къде по-музикални барабанисти от Ларс Улрих,включвам и автора на предния пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам такива теми :(

Ако искате да коментираме партия на барабаните изсвирена от него или нещо от сорта - ок, но така зададен въпроса.....

Тук се намериха хора да кажат, че Стив Гад е некадърен....

 

Затварям я ! Ако ще дискутираме нещо конкретно - нека се направи нова тема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.