Jump to content
Българският форум за музиканти

Айде да направим сайт с китарни/музикални материали


Recommended Posts

Имам доброто желание да кача голяма част от уроците, които имам, на някой торент тракър. Засега съм се спрял на www.free4all-torrents.com

Ако знаете по-добър, където всеки може да ъплоудва - :hello:

 

Смятам да започна с уроците на Портной, че ме скъсахте с ЛС-та за тях :(

 

Очаквайте ъпдейти :arrow:

 

Edit: Mike Portnoy - Drums Of Thought :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Преди време попаднах на тази тема и я прочетох. Наистина, откакто data.bg стана платена е голям зор, човек да качи нещо в нета. Безплатното пространство вече навсякъде е max 100MB. Торентите са решение, но колко от вас са ъплоудъри? Само групичка хора могат да качват в замунда или арена. Като си намеря с 300 зора нещо на някой чуждестранен тракер, се оказва, че няма сийдъри. TwinsTorrents вече 3-ти акаунт ми спират заради малък ъплоуд. Ами така става, като никой не дърпа това, което сийдвам. Не знам какво трябва да направя вече, че да ми се вдигне ratio-то там.

Идеята за DC++ хъб е супер. Даже имало такъв, но явно доста отдавна е офлайн. Може да се ползва някой друг, като например dc.data.bg, обаче там има всевъзможни други неща и прави търсенето доста трудоемко.

Така, че реших аз да направя един хъб, който да е специално за форума и да се споделят неща на музикална тематика. Сигурен съм, че всеки от форума има какво да предложи.

Адреса е muzikant.no-ip.org .

За тези, които не знаят какво е DC++ :

Програмата

Обяснения стъпка-по-стъпка как се ползва има тук тук и тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Аз съм навит да кача цялата информация, и всеки урок, който ми бъде продоставен в дата.бг, даже ако трябва и да е на цената на 10на лева. ДС++ не ползвам, просто защото каквото ми е трябвало досега съм си го намирал от другаде, и не ми се е налагало даприбягвам до нея. 1ния вариант който предлагам, е да се направи нов акаунт в дата.бг, чиято парола да се знае от много малко хора - ъплоудъри - и те да качват всичко вътре. 2рия е, да си сменя аз паролата в дата.бг, да я дам за един месец примерно, така че да се качат вътре нещата, и после ще си я върна обратно. Но наистина трябва да се направи нещо, тъй като просто такъв сайт в бг няма :punk_guitar:. Даже мога да му направя и някакъв дизайн след време, та да е по-удобно :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако става на въпрос в моя акаунт в дата.бг има няколко урока и имах мераци да качвам още, ма нещо секнаха източниците (Ники, трябва да продължим благородното дело през иск/скайп :P ) ;) Адреса е както се сещате същия ник(точка)дата(точка)бг - enjoy!

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да осигуря сървър в UK

неограничен диск + огрмен трансфер.. смятам че ще стигне :mellow:

+ мога да напиша сайта... ако още им заинтерисувани да се свържем на лс да разменим контакти..

може да почнем да работим след 20 септември.

 

интерисува ме само да има желаещи да влизат да гледат и да точат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.