Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Grg270b


Zlatanov

Recommended Posts

кажете в София може ли да се намери такъв и за колко пари...

В Икономов е 566 лв.

Но бях чел в една тема тука че някъде до НДК можело да се намери за 470 или нещо такова ... бихте ли ме светнали по въпроса .. :D

И бива ли като китарка ? Щото за повече нема пари ... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От дясната страна на НДК, по стълбичките...Толкова е ф каталога на Ебанец...

Съвет: Не се преебвай с таа талпа, събери още малко и си земи нещо читаво.

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не исках това да кажа. мисълта ми беше че конкретно тази китара не Е ХУБАВА. СВИРИЛ СЪМ И ЗНАМ. НО КАО НЯКОИ ПРЕЦЕНИ ЧЕ ЗА НЕГО Е ДОБРА - ДА Я ВЗИМА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От дясната страна на НДК, по стълбичките...Толкова е ф каталога на Ебанец...

Съвет: Не се преебвай с таа талпа, събери още малко и си земи нещо читаво.

ами аз едва за тая ще събера .. пък и ме кефи ... ще я пробвам и ще видя ...

 

и още нещо според вас тая китара по-добра ли е от Squier Showmaster, Squier Stagemaster или Stagg ? ако е по добра изобщо няма да му мисля повече ... :virtuoz:

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

st0rmblastt ...

брат кажи ми колко точно ше ми излеза ако я зема от НДК ... ти нали си питал с доставка и такива работи ... ??? аре плс кажи :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още нещо според вас тая китара по-добра ли е от Squier Showmaster, Squier Stagemaster или Stagg ? ако е по добра изобщо няма да му мисля повече ... :virtuoz:

почти всичко е по добро от скуаер :virtuoz: (това си е лично мое мнение де) за стаговете също нищо хубаво не се чува, флойдовете им не са никак хубави, иди пробваи ибанеца и ак ти пасне зимаи го, пък ако повечете кефат скуаерите вземи си още един :virtuoz: аз лично бих избрал Ибанеца :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми там цените им са според каталозите на Икономов май

а те от Икономов ли си зимат ибанците?

Не. Гледах я пред месец и нещо-два...462лв.

За доставка не съм питал, май тряа да влиза в цената...

Има и други китари за тия пари и то по-читави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още нещо според вас тая китара по-добра ли е от Squier Showmaster, Squier Stagemaster или Stagg ? ако е по добра изобщо няма да му мисля повече ... :virtuoz:

ибанеца трябва да е по добре , нека някой разбиращ каже .

 

за 530 лв. нов - има и някакьв Джаксьн не знам модел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jackson имам като резервен вариант но искам Ibanez пък тоя на външен вид направо цепи мрака ... треа да намеря някой френд от СФ да иде да пита тая цена с доставка ли е ... и направо да ходя да я зимам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jackson имам като резервен вариант но искам Ibanez пък тоя на външен вид направо цепи мрака ... треа да намеря някой френд от СФ да иде да пита тая цена с доставка ли е ... и направо да ходя да я зимам

Само по картинка да се прехласваш е малко тъпо, не мислиш ли...Не знаеш дали вади очаквания звук, дали ше ти е удобна и т.н.

За тия пари има Джаксъни и не само, много по качествени. И се пак, ако я пробваш и те кефи, важно е само тфойто мнение :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами звука 100% ще е по добър от този на Скуайера ми ... тъй че мисля че за тея пари нищо по добро няма да си намеря освен ако не е втора употреба ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.