Jump to content
Българският форум за музиканти

A Dream...


Recommended Posts

Нека първо се представя - казвам се Рафаела и съм на 15 години. Занимавам се с музика още от 3-4 годишна, не точно професионално. Наскоро ''сътворих'' песен и реших да я споделя с вас, за да чуя мнение от хора, които разбират от музика. :D Ъх, ами дано ви хареса :)джвък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи първо да те посрещнем :)

Здравей, Рафаела на 15 от Ямбол, занимаваща се от 3-4 годишна с музика, пожелавам ти приятно и ползотворно прекарване в нашия любим Форум :)

 

След посрещането две думи по това, за което искаш мнение: въпреки кратката продължителност се усещат някои ключови неща относно теб и твоето ниво. И поне сравнявайки го с познати за мен модели говори добре :) Нормално, правилно написана тема.

Само едно нещо ми привлече малко повече вниманието... ти ли пееш? :D Много приятни вокали. Съвсем дребни криввания на места, но от допустимите. А и като човек, който повишава нивото на детска смъртност като запее нямам право да критикувам пеенето на другите ;)

 

Приятно е! :ok: Но ако можеш пусни и нещо друго, дори да не е авторско, искам да чуя как пееш (ако това е твоят глас на записа) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Midblow и добре дошла. :D

 

В началото си помислих, че ще запееш някаква трактовка на песента "Hijo de la Luna" (мисля че е на група Mecano), но сега като го чух, по-скоро мисля че си фенка на Enya. Парчето е добро, с атмосфера и е добре записано и смесено. Много добре! Пусни го цялото, освен ако няма друг права върху него де. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за приятното посрещане ! :)

 

Само едно нещо ми привлече малко повече вниманието... ти ли пееш? :thumbdown:

Да, мои са вокалите и скоро ще пусна някой мой кавър във форума :D

Редактирано от Mindblow.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да се свали парчето повече. Този сървър има лимит - 10 разтоварвания. Пробвай да го качиш и на друго място (4shared примерно). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволявам си да се повторя просто защото ми прави хубаво впечатление: имаш много готина бленда на гласа! :greenangel::hysterical::hysterical:

Но все пак можеш ли да пускаш малко по-дълги неща? От една минута трудно се разбира нещо, камо ли да се коментира върху това. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Като за 15 годишна звучиш повече от добре...Идеята е добра и ми се струва че ако намериш подходящ текст,от това парче може да излезе една хубава коледна песен-поне на мен така ми звучи:surprise::):surprise:Успех и много хъс занапред:metalist::):metalist::surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.