Jump to content
Българският форум за музиканти

Микрофон


Recommended Posts

Купих си микрофон,но сега незнам къде да го вкл.Ще ми се да е към колоните на компа, но накрайника не съвпада.Продават ли такъв накрайник за микрофона,да е като на слушалки и гласът да може да се чува на колоните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си микрофон,но сега незнам къде да го вкл.Ще ми се да е към колоните на компа, но накрайника не съвпада.Продават ли такъв накрайник за микрофона,да е като на слушалки и гласът да може да се чува на колоните?

ако накрайника ти е голям жак в практикер примерно продават преходници от голям към малък и обратно за цена около 2-3лв. Ако накрайника ти е XLR чувал съм да го наричат канон ще трябва да се разходиш до музикален магазин и там да си избереш съответните преходници.

Това е по техническата част. Може някой да измисли някакъв по-приличен вариант

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Да може!

Като си купиш жак като този на микрофона с който говориш по skype го слагаш на другоят микрофон.След това го вкарваш в компютъра там, където се слага и другият микрофон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и аз имам малък проблем с един микрофон, реших да ползвам тази тема и да не задръствам форума с нови. Та проблема е, че наскоро си купих микрофон, обаче като го включа в компютъра не мога да изкарам никакъв звук, въпреки че спокойно правя запис, който си се чува. Опитах да го пусна през софтуера, който използвам за китарата си, но има ужасно забавяне. Някакви идеи какво да правя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.