Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с Guitar Rig 3


No_Apology

Recommended Posts

Изтеглих си Guitar Rig 3, свързвам кабели ала-бала и......няма звук :cheers2: Ясно, че бъркам някъде и нямам никаква идея къде! Използвам кабела, с който по принцип свиря, с преходник от голям към малък жак и го ръгам в микрофона. От звука на компа цъквам mute на microphone, после options>Properties>recording и избирам Line In (дано ме разбрахте) Затварям тоя прозорец, стартирам Guitar Rig.....и нищо! Имам инсталиран ASIO4ALL или каквото беше там. Къде бъркам :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си прочетеш внимателно поста сам ще си отговориш.

В случай че неуспееш ето как ги виждам аз нещата - написал си че включваш кабела във входа за микрофона,а задаваш вход да ти е Line In канала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същият проблем.

 

Изтеглих си Гитар Риг 3 от з*му*дата, прочетох и изпълних всички инструкции правилно, обаче не иска да тръгне с ASIO. Никакъв звук. Ако избера нещо друго различно от това, излиза звук - обаче със огромна латенсия.

 

Свързването ми е Китара>жак>преходче>лайн ин. Чува се и без никаква програма, обаче само Гитар риг не тръгва. Какво бъркам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Metalix

Пусни си ASIO драйвъра,нагласи си всичко както си прочел,че трябва да бъде и затвори Guitar Rig-a.Затвори и всичко каквото си отворил и тогава пусни GR.При мен има такъв проблем,че ако пусна нещо преди Guitar Rig-a той не работи.Когато обаче съм стартирал GR пръв след като съм си направил настройките начисто,после каквото и да пускам всичко си работи ОК.Ако нещо от това което съм написал не ти е ясно питай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guitar Rig 3 Manual English

 

За тези които имат проблем и знаят английски, подробна инструкция за инсталация и експлоатация,

а за тези които не знаят английски, ами научете го. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.