Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за ампег и хартке


muryo

Recommended Posts

здравеите от известно време искам да се спра на нещо и евентуално да си купя може ли да ми кажете мнението си за ampeg svt 3 pro и hartкe lh1000 + hydrive.Гледах клипове в youtube и мога да добия някаква представа но ми се ще да 4уя мнението на хората ,някои пробвал ли е от вас. Пробвах svt 3 pro но не можах да добия много добра представа тъи като беше на място където не можеш да увели4иш много и колоната не беше от наи добрите но както и да е просто кажете мнение за 2 те неща.благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Системно свиря с Ampeg SVT3 (на репетиции в Subzero) и ми харесва много ! И с двата ми баса звучи убийствено добре !

Заслужава си отвсякъде. Единствения му недостатък е цената (особено при Динакорд).

За Hartke нямам мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с svt 3 pro и за мене това е страхотен амп. Hartke имат специфичен си звук (то същото важи и за Ampeg де) които мене лично много не ме радва - въпрос на вкус и съм пробвал други машини не точно споменатата.

 

Ампег - просто класика в жанра, може да свириш от фънк до кор с него. Има специфични стреди, леко ръмжащи и затова най-често се ползва за рок.

 

Поздрави и дано съм ти бил полезен

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) За да не отварям нова тема - някой да свири или да има информация за Ampeg BA300/210? Изчетох каквото имаше в нета, но ми се иска ако някой от първа ръка каже повече за него :hysterical:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах честта да посвриря на един концерт с ампега на vhcs. Хареса ми как добре излизат флажолетите на баса. Нещо срещано само при читавите уредби. Има бих казал съвременен саунд - точно леко ръмжащ и за рок е супер.

На хартке бях слушал бас преампа bass attack, но нещо не ми хареса особено много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също свиря с Ampeg SVT 3 Pro.Много съм доволен,а и става не само за рок.Например Маркъс Милър,искаше да има един такъв,на концерта си в София(вижте човечето върху какво е седнало :P )

4287592063336915591248705977Z3g99f7pdu4KEO8wKOtU.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента в Мюзик Стор предлагат Ампега на доста по-добра цена отколкото през последните години :-) предполагам ще излезе по-тънко от Динакорд дори с шипинга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Мариянски ако питаш мене направо си го зимай :) SVT 3 Pro, нема да сбъркаш, общо взето за тези пари е една от най-добрите глави. В томан също е с доста добра цена (300 лева по-евтино отколкото аз го взех) . Пък ако е писано сега като си взема и кабинетите пак ще те викна да го пробваш :) Пак ти казвам нема какво да го мислиш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.