Jump to content
Българският форум за музиканти

изпускане на палки по време на свирене


Recommended Posts

главно имам в пред вид изпускане от потене на ръцете,а не первази и технически грешки,да поясня...

 

интересно ми е кой кво прави за да се спаси от тоя проблем...

 

на мен лично ми се потят ужасно ръцете а свиря с доста тежки палки и понякога трябва да си донагласям по 5-6 пъти на парче хвата..засега се оправям с лепенки с релеф,може и гафер и си правя нещо като "ограничители" или хващам палките наобратно там където са поизядени и има повече сцепление(свиря с палки тип "точилка" :-( ),но от това пък стават мазоли :cheers:

 

чувал съм некви работи за талк...дали върши работ и откъде се намира?

 

някой от тук присъстващите барабанисти да ползва или да е ползвал ръкавици и кво мислите по тоя въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти се потят ръцете това е признак за нездрав организъм или за психически проблем. Посъветвай се с (м)оторизирания си дилър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОРИФЛЕЙМ - пудра против изпотяване - върши чудеса :cheers:

 

Иначе аз обичам да свиря с ръкавици без пръсти, някак си удобно ми е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти се потят ръцете това е признак за нездрав организъм или за психически проблем. Посъветвай се с (м)оторизирания си дилър.

:-(:):):P;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :|o|: :cheers::);):P:P;):lol::lol::lol::-(B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Талка би трябвало да върши работа както при спортистите. Потърси си в "Стената" магазина за катерачи който е при стената за катерен на СУ - то. Там мисля имат и не е скъп никак, като се има предвид колко време можешда ползваш едно коли,ество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има един талк, в жълта опаковка , продава се мисля в пчти всички аптеки, струва 2лв и някакви стотинки. върши повече от перфектна работа, то е нормално да ти се запотяват ръцете, не виждам нищо нездравословно в това.. особено лятото или ако се свири в много затоплено помещение.. може и от притеснение, въпреки че при мен ефекта с притеснението е обратен, ръцетеми се вкочаняват и стават ледено студени..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах чак толкова не съм се потил ,ама при някоя техническа грешка (най-често като се развихря зловещо )се случва да изхвърчи дръвцето...Напоследък много рядко ми се случва.Чувал съм от даскала ми че винаги трябва да имаш наоколо резервен чифт палки за всеки случай(една работа дето човек е намесен винаги е застрашена от грешки):rolleyes:Не знам дали талка ще свърши работа-може да се пробва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, къде без резервни палки...даже два чифта не е зле...веднъж така ми се наложи да търся едната палка някъде покрай педала на фуса, докатро с дясната водех на чинела и удрях барабанче...ужас, плувнах в пот. Гадост. Та винаги резервен чифт...и психически е добре да знаеш, че имаш наблизо такъв :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а пък аз си ги оставям резервните където ми падне,и въпроса не беше кво правим след като изпуснем щото тва всеки го знае,а кво правим за да не изпуснем:curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа катско не е така , и големите изпускат какво остава за нас малките мишлета . никой не е застрахован. това е все едно да идеш на война и си застраховат че няма да те застрелят или да правиш секс и че няма да пипнеш спин :curse:

 

п.п хихи днес незнам откаде ми идват тия глупсоти да ги пиша

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа катско не е така , и големите изпускат какво остава за нас малките мишлета . никой не е застрахован. това е все едно да идеш на война и си застраховат че няма да те застрелят или да правиш секс и че няма да пипнеш спин :curse:

 

п.п хихи днес незнам откаде ми идват тия глупсоти да ги пиша

айдеееее,аз ти казах че Виктор е в самоналожено изгнание и ти се развихри :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа катско не е така , и големите изпускат какво остава за нас малките мишлета . никой не е застрахован. това е все едно да идеш на война и си застраховат че няма да те застрелят или да правиш секс и че няма да пипнеш спин :beer:

 

п.п  хихи днес незнам откаде ми идват тия глупсоти да ги пиша

айдеееее,аз ти казах че Виктор е в самоналожено изгнание и ти се развихри :cheers:

 

Нека има бе:metalist: Като се вихрят и жени тука става по-уютен форума:beer:

 

Иначе-дръж здраво палките и няма да ти бегат:cheers:Как се пееше в оная чалгия-за на теслата дръжката или нещо от сорта беше :think: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.