Jump to content
Българският форум за музиканти

Китари Jackson в София и Варна


Jotty

Recommended Posts

Здравейте!

Искам да попитам от къде мога да закупя китарa Jackson в тези два града. Ако някой знае и цената на Jackson JS30 RR ще съм му много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Хм.. това е доста надута цена за тази китара. Дали ще мога да я намеря на друго място, по-евтино.

По принцип на старо във форума. По-евтина нова китара в БГ от тази в РФ няма да намериш. Цените им са доста добри на Jackson-ите.

 

Между другото във форума имаше RR3, който е доста по-добър модел с флойд роуз и струваше 700 кинта, а ако пича още го продава може да го пазариш за 650.

 

Aбе нормални са си цените в РФ в томан са доста по-високи. А тия в ибей дето са по 200$, или са китайски или доставката е дебела. Пък и като сложиш 25% ДДС и мито и цялата разправия в митницата и некак си не си струва цялата врътка.

 

ПП:Ако имаш парите но не ти се дават точно за този модел виж това.

Редактирано от horsefucker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, за китарите, от които аз се интересувам(и знам цените наизуст) - цените ми се сториха напълно приемливи(даже на някои - по-ниски от на Томан).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Джаксън , който го купих от РФ в София ул. "Княз Борис I до метростанция Сердика . Хубавото е , че отидох с 10лв в джоба и се прибрах с китара , тъй като я взех на изплащане . Верно после се гърбих една година да изплащам , но пък е вариант за някой който иска , но в момента няма кеш . Вече я изплатих и забравих за случая . С лихвите обаче ми стъпи на 700лв , но пък иначе и до днес щях да свиря на Кремона от 1978г и да я настройвам през 4 минути .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

"Хм.. това е доста надута цена за тази китара. Дали ще мога да я намеря на друго място, по-евтино."

 

 

Не разбирам само кое е скъпото в случая ?

 

http://www.thomann.de/de/jackson_js30rr_bk_wbag.htm

 

Каква цена очакваш да намериш ?

 

;):girl_witch:

Редактирано от джани
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Хм.. това е доста надута цена за тази китара. Дали ще мога да я намеря на друго място, по-евтино."

 

 

Не разбирам само кое е скъпото в случая ?

 

http://www.thomann.de/de/jackson_js30rr_bk_wbag.htm

 

Каква цена очакваш да намериш ?

 

:rulez::P

 

 

Извинявам се. Просто не знаех че в цената е включен и калъф. Цената само на китарата (519лв.) ме устройва перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.