Jump to content
Българският форум за музиканти

Лятна песенка


Recommended Posts

Хехе, супер яко ;) И като идеи и като звучене... барнато е добре, ухото се познава ;)

Както винаги - прекалено кратко :);)

 

Благодарим за парчето и пускай по-често ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер приятно за слушане парче.Само да попитам-с какъв Уа-Уа ефект свириш?Желая ти много успехи за в бъдеще-имаш страхотен стил на свирене... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хелоу!

 

Съгласен на 100% с горенаписаното...

И аз съм дърт фен на Сатриани, Вай и колегия...

За съжаление не мога като тях, не мога и на половината на твоето...:--)

Обаче си задавам все един и същ въпрос, когато слушам подобни китаристи:

 

Как си помнят парчетата ( :godbless: ) и не се ли зацикля малко в този в известен смисъл консервативен стил на музициране...?

Със всичко това искам да кажа, че адски бих се изкефил, ако в тези парчета имаше ИЗНЕНАДИ - нестандартни инструменти, шантави стилове, ритми, тук-там вокали...има още десетки неща, които могат да се случат в една композиция...Като пример ще дам Вай и БГ-фолклорните му залитания...:--)

Жестоко се получаваше и фенът беше приятно изненадан...

Пиша всичко това, не защото кипя от свободно време и се чудя какво да правя, а защото ми пука и защото музикант като теб заслужава ГОЛЯМАТА сцена! Там, обаче, те забелязват само ако си различен, и никой не би казал "...страхотно, поредният Сатриани...", примерно...

 

С най-добри намерения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хай! :) Напълно си прав... :blush:

 

Но, в крайна сметка записвам и свиря нещата без да имам някаква цел за постигане и достигане на световната сцена.

Правя го за удоволствие и за малкото фенове, които имам благодарение на Интернет. :)

 

Ето 2 цели песни от преди време. Мисля, че са малко по-разнообразни! Ще чуеш някой и друг гласец вътре :godbless:

 

 

http://www.nalbantov.com/music/Dimitar%20N...%20Universe.mp3

http://www.nalbantov.com/music/Dimitar%20N...20By%20Soul.mp3

 

 

Поздрави,

Митко

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам ли...

...жалко е да ако не се развива таланта...а при теб го има...:--)

 

Всъщност ти го развиваш, но си мисля, че за да те забележат ГОЛЕМИТЕ, трябва да покажеш нещо различно и уникално.

Все пак при тях бизнесът е на първо място и ако не им замирише на пари, губят интерес..:--)

 

Под ръка имаш толкова богат фолклор, примерно...етно мотиви...уникални перкусии и всек'ви бръмбазлъци...

Ако имах твоята техника и умения за звукоизвличане и звукозаписване, да знаеш какви са ми в главата...:--)

 

Затова пуснах по-горната тема...:--)

 

Разбира се, всеки сам кове съдбата (...или поне така си мисли...)

 

А парчетата са яки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.