Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко помощ


RocknRolla

Recommended Posts

Здравейте момчета.

Знам че веднага ще ми се нахвърлите защо пак отварям тема "Какво да си купя". Но никъде във форума не намерих това, което ми трябва. Та значи първо да ви кажа на електрическа китара почти не съм свирил и нямам опит(това май значи че съм начинаещ). От 2 години се занимавам по сериозно с акустична китара. Търся си китара от ниския клас (финансови причини). Знам че няма шанс да намеря някаква уникална китара с разтапящ звук, но всички по реда си. Mоделчета на които съм се спрял са:

Squier Bullet with Tremolo Sunburst (изненадващо)

Cort G210 (прочетох някои добри отзиви за марката)

Aria STG003 или Aria STG STV (малко неизвестна марка, нямам много инфо)

Горе долу всички са в един ценови диапазон до 250 лъвчета.

Ще се радвам да видя няколко "експертни" коментара, защото наистина незнам коя да избера. За препоръчване на хора, които са ползвали поне един от посочените модели. Моля въздържайте се от коментари "Абе майни са оттука сичко за тия пари е китайски шперплат"

Мерси за вниманието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cort e най-добро качество за парите си. В краен случай и Squire-a става. За ариата не знам. Ти си свирил 2 години на китара. Може да прецениш какво ти е по-удобно и кое ти харесва повече като звучене. :) Отиваш по магазините и пробваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля въздържайте се от коментари "Абе майни са оттука сичко за тия пари е китайски шперплат"

Мерси за вниманието :)

 

 

 

Поработи лятото и си купи нещо по свястно според мен . И аз така правя сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай обявите във форума. Доста хора продават добри китари на изгодни цени. Мяркам отвреме-навреме ибанци, джаксъни за около 400 парцала.

Това все пак е личното ми мнение. Ти си решаваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля въздържайте се от коментари "Абе майни са оттука сичко за тия пари е китайски шперплат"

Мерси за вниманието :girl_witch:

 

Дори да се въздържим, това няма да стане повече или по-малко вярно.

 

Тъй като най-вероятно 99% от хората тук не сме свирили на всички ктиари за които питаш, едва ли можем да ти дадем сравнителна оценка, но цената е добър ориентир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение съвпада с на Harvester Of Sorrow просто,защото ако почакаш и събереш още стотина лева и купиш нещо по-качествено ще имаш стимул да свириш,ако се хвърлиш на първото пред теб има шанс да вземеш нещо,на което на теб няма да ти е удовно и приатно.Иначе както се казва най-добре сам реши и вземи отговорите по темата като едно наум.Желая ти успех :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.