Jump to content
Българският форум за музиканти

Откъде сме тръгнали


Каква марка бяха първите ви бараНани  

37 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Аз започнах на един Тактон, който взимах под наем :) След няколко месеца с парите от стипендията спечелена в 8 клас си купих ......АМАТИ :):):godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моите бяха Тактон,зелена мозайка,точно като тези на Ринго :) с педал Пърл и барабанче Людвиг B) касата беше 20"-убийствена - още си я пазя в мазето B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз започнах на Амати,но първите ми собствени бяха Тактон,скоро ше ги продавам щото ми заемат само място...а за барабани Трова не бях чувал(и слава богу!!! B) )допира с техните "чинели" ми е достатъчен за цял животB)

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз започнах с Aмати, но те бяха ужасни! Абсолютни кофи! Много ми беше трудно с тях! :metalist:

ми то май и на ТАМА да почнеш все си е трудно :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз започнах с Aмати, но те бяха ужасни! Абсолютни кофи! Много ми беше трудно с тях! :metalist:

ми то май и на ТАМА да почнеш все си е трудно :D;)

Аз пък почнах на DW (Drum Workstation) ...

-

-

-

-

Шегичка (ама ко яко щеше да е ако бях почнал на такива ???)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз започнах с Aмати, но те бяха ужасни! Абсолютни кофи! Много ми беше трудно с тях! :metalist:

ми то май и на ТАМА да почнеш все си е трудно :D;)

Аз пък почнах на DW (Drum Workstation) ...

-

-

-

-

Шегичка (ама ко яко щеше да е ако бях почнал на такива ???)

абе не :D поне като почнеш на боклуци и имаш оправдание за некадърност ;)

 

 

"не,бе,копеле,аз и по-добре мога да свиря,ама на тея кофи..." ;);)

 

и аз тва колко съм го разправял навремето... :P

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз започнах с Aмати, но те бяха ужасни! Абсолютни кофи! Много ми беше трудно с тях! :metalist:

ми то май и на ТАМА да почнеш все си е трудно ;):D

Да бе така си е, но все пак на кофи е по-гадно! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз започнах с Aмати, но те бяха ужасни! Абсолютни кофи! Много ми беше трудно с тях! :metalist:

ми то май и на ТАМА да почнеш все си е трудно ;):D

Да бе така си е, но все пак на кофи е по-гадно! :D

Но да свириш на гадни барабани има едно предимство - опитваш се да изкараш от тях як звук , като си подобриш техниката на сривине и след това като метнеш яките барабани те звучат мнооооого яаааако

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но да свириш на гадни барабани има едно предимство - опитваш се да изкараш от тях як звук , като си подобриш техниката на сривине и след това като метнеш яките барабани те звучат мнооооого яаааако

 

 

Това изобщо не е така.Когато свириш на гаден инструмент ти се налага да приспособяваш техниката си към него за да изкараш по - добър звук (доколкото такова нещо въобще е възможно).Щом барабаните са кофти това не означава че чистата техника ще подобри звука им.чистата техника е измислена за свирене на качествени инструменти и се изкривява всеки път когато се налага да я приспособяваш към боклуците.Затова според мен тия твърдения че трябва да се почне с кофти барабани са абсолютни дивотии.С колкото по-качествени започнеш толкова по-добре и по-бързо ще се развиеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но да свириш на гадни барабани има едно предимство - опитваш се да изкараш от тях як звук , като си подобриш техниката на сривине и след това като метнеш яките барабани те звучат мнооооого яаааако

 

 

Това изобщо не е така.Когато свириш на гаден инструмент ти се налага да приспособяваш техниката си към него за да изкараш по - добър звук (доколкото такова нещо въобще е възможно).Щом барабаните са кофти това не означава че чистата техника ще подобри звука им.чистата техника е измислена за свирене на качествени инструменти и се изкривява всеки път когато се налага да я приспособяваш към боклуците.Затова според мен тия твърдения че трябва да се почне с кофти барабани са абсолютни дивотии.С колкото по-качествени започнеш толкова по-добре и по-бързо ще се развиеш.

именно :read: мързеше ме аз да го пиша,спести ми усилието:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.