Jump to content
Българският форум за музиканти

Flisk


fLiSk

Recommended Posts

1)nickname: fLiSk

 

2)Възраст: 20 (ама още се бъркам и казвам 18, а пък ми се ще да беше 16)

 

3)Образование: Средно, особено средно...

 

4)Вашият инструмент/и: Китара, нос (като съм болен) и от време на време си пея под душа

 

5)Предпочитан музикален стил: СКА!!!!!! Винаги е било това. Но слушам и сичко друго...почти де. Не знам дали някой тук се кефи на The Specials, The Selector, The Bad Maners и по нови като Reel Big Fish, Catch 22, Mighty Mighty Bosstones, но аз да! Също NoFX, Dance Hall Crashers. И Sublime най - вече Sublime

 

6)Вашият вдъхновител: Bradley Nowell (Sublime)

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти: едно време имаше Outbreak за малко

 

8)Странични интереси:Баскет и некфо спортуфане. Също така моткане и спане. Обичам да чета.

 

9)В кратце(или с две думи за вас самите): УРУТ. ИЗВЕРГ. И разни други неща са ми викали... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thurston аз мжду другото се зарибявам по балканската вълна напоследък много повече. Прпеоръчвам ти да тестваш групи като Athena Zdob si Zdub... Особено тия вторите. Те са от Молдова и не са точно ска но са побъркани. Звучат все едно Горан Брегович е поканил House of Pain, Rage Against the Machine и Wickeda да сфирят в оркестъра му... абе лудница.

А БГ ска слушаш ли???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама забравяш класиката - Madness ! :godbless: От тях по-яки НЕМА ! :godbless:

:godbless:Ех-доживях да ги по'фалите!!!Страшни са!!! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

thurston казва: кефат ме the Specials, Judge Dread, Mark Foggo Skasters, Ska-P, M.M.Bosstones, Voodoo Glow Skulls, но като цяло не съм спец на Ска, въпреки че съм много фен!!!!!!!!!ska.gifskankin' all thae time!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рестекп ;) Яко е ей. Ама много искам да си намеря якви неща на Марк Фогос Скейтърите а тук няма НИЩО дори в Мюнхен в най - големия шибан магазин за музика. Явно са прекалено "индипендент" даже за индипендент секциите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

catch 22 супер много ме кефят.А operation ivy слушате ли?Те са феноменални,много ме кефят.

Пък от bg - SWITCHSTANCEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! lazybones също....много як skacore пра'ат.

И аз сега съм в една горе-долу ска група,ама надали някой ги е чувал хехе...

 

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Falio чувал съм ви да. Ама не съм ви слушал. Също така определено Plastic Bo от Асеновград - тия момчета тепърва имат да разцепват още много(а и следващите 4 песни ще са с браса на Switchstance по вътрешна информация ;) ). OPeration Ivy имам сичко, но по си харесвам като правят Rancid ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даа plastic bo определено са много яки. в плд свирихме с тях и беше ебати якото. много луди са!! нямам тарпение да албум4ето с песните с браса на Switchstance.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdob si Zdub... Особено тия вторите. Те са от Молдова и не са точно ска но са побъркани. Звучат все едно Горан Брегович е поканил House of Pain, Rage Against the Machine и Wickeda да сфирят в оркестъра му... абе лудница.

Ей пич, преди няколко седмици, се срещнахме със Снежанка една неделя и обещах да и ги дам тея Zdob si Zdub. Много яка банда, а най-много ми е интересно как взаимстват от БГ фолклора. Има там някои хорца и ръченици, абсолютно изкопирани. Е има и доста румънски фолк също. Но не трябва да забравяме колко много българи има в Молдова още от преди 100-200 години. Айде по тоя повод си пускам DJ Vasile :guitar: :violin: :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
Отговорено (Редактирано)

Ех ами идеята на господина Виктор е похвална :nono: Така че ще си призная кой е моят агент тук.

 

Свирил съм (и сега още от време на време) със

 

Stone _Free

(даже стратокастерчето е сега при него а аз съм му краднал класическaта китара). Единственото което мога да кажа е че той е един невероятно добър млад китарист, със много отворено мислене за музиката. Като резултат засега имаме един твърде алтернативен запис където успяхме да омешаме крайно много неща. Записът е в неизвестния засега стил "ultra groovy funk thundermold karamadereon junky regae" и някой ден може да ви го пуснем да слушате или ако някой ден се излъжем да го завършим по дяволите...

 

И един поздрав за всички с Уикеда - Jeffrey.

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.