Jump to content
Българският форум за музиканти

АМАТИ


Recommended Posts

Какво мислите за тази марка ???

В училище се спотават два комплекта и наскоро ги зглобих в един вариант :

2 каси , 4 чинела (три краша и един райд) , 2 фуса , 4 тома , 1 соло барабанче и едни (не ги знам как им е превода на български) cowbell-ли . И е много яко ...

Та , как ви се струват на вас ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха :) Ами какво да кажа за тази марка...всеки 14 от 15 български барабанисти на възраст над 18г. са започнали или на Амати или на Тактон :D Аз също ;) и всеки път като видя такива барабани и ме обземат едни сантиментални чувства и ми става едно хубаво и малко тъжно :) А иначе Амати 100% са гадни морално остарели барабани...но всъщност са ми много скъп спомен :godbless: ще ми се да не си бях продавал последното Амати :) Ама карай това е минало :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз още имам 3 барабанчета амати,специално те не е лоши освен ако не са от моделите с неточна големина(например 12,3/4,каквото ми е едното)щото кожи трудно се намират.иначе някои модели на марката не са толкова лоши,а факта че още са оцелели и особено хардуеър от тях говори за все някво качество,нали?единичния педал Амати на който съм свирил немалко е един от най-удобните и здрави на които съм попадал...в момента имам фусмашина също-и тя доста проста,поради което и доста здрава.абе аз пък си спомням времената когато Амати звучеше гордо,тъй че стига сега сме се смели на миналото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че си го Сглобил комплекта, ако фуса аматски можеш да го шарнеш, имам купувач...

Специално за тази фус-машина купувач нема ...

Тя се разпада (буквално) от само себе се ... Свириш , свириш , и педала и вече не хваща ... Разбира се , вътре сопата дет държи капаците се е развинтила и тъй ... Абе , не е за пред хора ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за тази марка ???

В училище се спотават два комплекта и наскоро ги зглобих в един

Ми тва е все едно от два москвича да сглобиш една волга....

 

Иначе Амати е марка,изградила доста голяма част от барабанистите в българия и осакатила другата половина от тях.Аз лично съм имал 2 коплекта от тези така популярни социалистически кофи и сега като видя такива ме обхваща една носталгич по времето когато Алтай беше по-хубав от Кока-кола,марципанът беше по-хубав от шоколада и жените не се бръснеха под мишниците....

 

А сега да си призная барабанчето ми е Амати но със сменени кожи,пружина,обръчи и железария,миналата седмица го дадох на приятели да записват с него и на записа звукът беше учудващо добър,но все пак далеч от истината...

Редактирано от darmonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, не е чак толкова зле. може да се кара волгата...:) както и на тези амати, предполагам може да се свири. но ако ще харча пари предпочитам да е нещо качествено и много скъпо, отколкото евтино и чупливо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но ако ще харча пари предпочитам да е нещо качествено и много скъпо, отколкото евтино и чупливо.

Много правилно, по-евтиното накрая винаги излиза по-скъпо...

:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.