Jump to content
Българският форум за музиканти

Squier Affinity+Frontman 15G vs Epi Special II+Epi Studio 10


LooneyToon

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Взимам Squier-a. Пакетът е с по-хубав усилвател, китарата има по-добър clean channel, грифа ми е по-удобен и е доста по-евтина.. Пък после ще взема истински Gibson LP.. :thumbs_up: Мерси много на всички, адски много ми помогнахте!

Редактирано от LooneyToon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй, че са солени но си заслужава. Всъщност дори не знам дали ще ми е удобен. Те са с по-дебели грифове. А аз не съм свикнал с такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ии след като се усетих, че ще трябва да ползвам преходници за да включа усилватела от Канада в Европа, се спрях на.. Squier Classic Vibe 50's

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Между другото се учудвам като чета мненията по-нагоре, колко чудати умозаключения може да направи човек, гледайки две снимки. Също така ми е много интересно как вадите от девет кладенеца вода, за да докажете, че едната или другата от две очевидно евтини китари е значително по-добър избор. Истината е, че нито дебелината на грифа го прави бърз, бавен, удобен или неудобен, нито едната китара има по-добър "клийн канал", нито пък единия гриф е много по-лепкав от другия... и т.н...... Това са две евтини китари, направени по компромисен начин от компромисни материали с компромисен хардуер и доста компромисен звук. За Скуаера съм сигурен точно как звучи, Епи не съм пробвал от тези, но се досещам....

 

Който е фен на LP да взима Епифона, Който се кефи на Страт да взима скуаера. Ако не знае каква е разликата в звука - проблемът си е негов. В нета има купища презентации със семпли.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

аз имам спешъла и си джиткам доста доволно , ама си чакам сега дисторжъна че с тоя вграден овърдрайв става голяма мазня ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.