Jump to content
Българският форум за музиканти

откъсче


Recommended Posts

бях пуснал тема за това, но сега направих наново всичко - сола ала бала и ... абе всичко. искам най-вече сериозно занимаващите се със звукозапис хора тук да си изкажат мнението относно звук, микс и така нататък. благодаря <_<

 

http://4142.hit.bg/happy-rock.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега , поред ...

:arrow: Човече , я сложи на таз китара малко reverb . Много суха ми звучи (какъв израз само !!!) .

:arrow: Усили малко баса и му сложи тук таме някоя фигурка ...

:arrow: Моето друго предложение за баса е (много странно) да му сложиш малко distortion или over-drive + reverb (deley) ... Според мен ще стане яко ...

:arrow: Аве на туй соло-барабанче що не му туриш малко ниски , то е*ати тъпия звук дет има ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не сметнах за нужно да слагам ривърб, защото така ми звучи по-стегнато, не знам....може би си прав

 

баса - еми при мене даже е много силен :)

може би нещо твоя телевизор не е в ред, защото при мене си е доста басово :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето зарибява.. но съм забелязал, че и в другите ти парчета китарите имат твърде много ниски... като правиш palm muting направо имам чувството, че говорителя ще изскочи от колоната :)

Или пък приглушавай струните с китката по-нагоре към грифа, така, че да не отзвучава басовия звук толкоз дълго време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че да не е ставал говорител бе :dance: шегувам се. благодаря :) ще имам в предвид :)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китарата наистина има доста "запушен звук",режи ниски,баса е леко слаб и леко размазан като партия,просто концептуално не е измислен май:)требе му атака.касата е слаба спрямо барабанчето,самото барабанче е среднисто и "разлято" звучи почти като фуса...има доста корди,прекалено много състейн и никъв пик,на барабанчето задължително ривърб,касата задължително малко нагоре,баса задължително малко по-плякащ,китарата задължително малко по "отворено" да звучи...ми май тва е...иначе с тва микрофонче твойто звучи супер:):dance::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.