Jump to content
Българският форум за музиканти

Видео клип-откъс от последния концерт!


Recommended Posts

Ето един кратък видео откъс от едно от парчетата,които свирихме на последния концерт.Просто кликате с десен бутон и "сейв таргет ез" за по бързо:

 

 

Cut It(live solo) - Video Clip

 

 

 

Дано ви изкефи! :P

 

 

Владо

Редактирано от Vlado_Abroad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо, много ми е приятно, че се запознахме - ти си съзидателен пич, браво!

Като дойдеш в татковината, дай нишан.

Да живейш!

Видеото е върхЪ, ма що толкози кратко...

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един кратък видео откъс от едно от парчетата,които свирихме на последния концерт.Просто кликате с десен бутон и "сейв таргет ез" за по бързо:

 

 

Cut It(live solo) - Video Clip

 

 

 

Дано ви изкефи! :unsure:

 

 

Владо

Страхотно е!

Като излъчване свиренето ти (а и китарата!) напомня за Хендерсън :unsure::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо, много ми е приятно, че се запознахме - ти си съзидателен пич, браво!

Като дойдеш в татковината, дай нишан.

Да живейш!

Видеото е върхЪ, ма що толкози кратко...

:hello:

Монка,

Благодаря ти!Няма страшно ще се засечем някой ден,пък ще видим тогава кой повече :unsure::unsure: А иначе целия концерт го имам на видео,но много големи са файловете,но ще гледам да пусна още.Да живейш и ти,

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е!

Като излъчване свиренето ти (а и китарата!) напомня за Хендерсън :unsure::virtuoz:

Благодаря ти за добрите думи!Китарата определено исках да напомня на първия Scott Henderson Suhr сигничър от времето на Трайбъл Тек,но с мойте си спецификации.А иначе колкото до свиренето,няма втори като Хендерсън,няма и да има,аз просто се опитвам да намеря мойта си малка ниша :unsure: Поздрави :blink: !

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер лекота , много мелодия за малко верме , супер звук и звукоизвличане ... абе какво да коментирам ... Владо ........ Не стига че свириш 100 пъти по яко от мене , по малък си поне с 3-4 години, пък май си и по висок .............. е аре стига ... почвам да се комплекисрам ........... Поздравления за лайфа и кажи с две думи имаше ли и дуги изпълнители , напихте ли се после ... ей такива работи :D

 

Росен

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер лекота , много мелодия за малко верме , супер звук и звукоизвличане ... абе какво да коментирам ... Владо ........  Не стига че свириш 100 пъти по яко от мене , по малък си поне с 3-4  години, пък май си и по висок ..............  е аре стига ... почвам да се комплекисрам ........... Поздравления за лайфа и кажи с две думи имаше ли и дуги изпълнители , напихте ли се после ... ей такива работи  :headbang:

 

Росен

Че съм висок,висок съм(малко повече от 2 метра),но то цялата рода е такава ;) Пък като си купувам дрехи и обувки,Росене,ще те викна да ти го напомня това :) Майтапа настрана,благодаря ти за думите и много се радвам,че ти е харесало.Имаше една група след нас,ние всъщност бяхме подгряващата,но те свириха някакв изчанчен(поне за мен) арт/прогресив рок,който звучеше като музика от "бар мицва".Че се напихме после ... естествено :ph34r: !

басиста как си го отрязял
Яко..баса също ме кефи
Хареса ми и то как! Ама наистина е кратичко...  Ощееее!

 

Ей,тоя басист много популярен бе,ревнувам вече ;) ,ще пусна и негово соло обещавам!Но може ли някой да ме светне добър начин или програма за рязане на .avi файлове и правене на по-малки,че много големи стават ;) !И отново,мерси за коментарите,колеги!

 

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих темата за най-най български китаристи, ама в моя топ вече фигурираш, драги ми Уотсън.

Да живейш!

Радвам се,че поне у нечий топ съм,оти и дори у моя не съм.Направо ме болят ушите понякога от глупостите дето го свиря,колкото и странно да звучи :)

 

 

Владо

Редактирано от Vlado_Abroad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.