Jump to content
Българският форум за музиканти

По колко време на ден.....


kraasi

Recommended Posts

По нолко време на ден стържете....:guitar: (свирите) ;) ?Едно и също ли свирите и какво или се различно :) ?В какъв стил най Ви харесва да дрънката? :P ....

 

Пишете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста ми е трудно да стържа на пиано :D ,но по принцип свиря около 2 часа касика (по неволя) и след това около 3-4 часа квото си искам.разбира се,че има неща които се зарибявам да свиря всеки път,но това е защото ме кефят.иначе си свиря разнообрази хави и от там се раждат доста парчета.абе хавата е да свириш колкото си искаш и каквото си искаш,не е номера зорлен да се напъваш да свириш ;) стила е доста неопределен-квато хава се сетиш,квото ти е зарибено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам да свиря възможно най-много време, но то просто няма как...И затова съм си запазил времето от 23:30 до към 1:30 :) Тогава е много приятно, спокойно и ползотворно :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам да свиря възможно най-много време, но то просто няма как...И затова съм си запазил времето от 23:30 до към 1:30 :) Тогава е много приятно, спокойно и ползотворно :violin:

както и за писане по форуми и чатене в ICQ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно свиря от 1-6 часа,зависи от музата...нещо напоследък не ме обича:P та по принцип свиря рокаджийски неща с малко джаз моменти,мъча се и над клавирни сола за пауър,но не ми се отдават много...абе свири се колкото и каквото искаш,ограниченията не водят до добри неща.развитие трябва да има. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ами аз,когато следвах в консерваторията,свирех по 8-9 часа,а рекорда ми е 13 часа(гот,а ;) ,малко съм била ненормална,хихик),след което имах 2 години прекъсвация(заради група,с която трябваше да заминем в чужбина,но така и не стана поради ред причини,въобще-позната за вас история предполагам),умирах да свиря в група,но...попаднах на едни......както и да е!!! Та чак този август се разделихме най-накрая,кой от къде е,слава богу-олекна ми!!! И сега сядам да свиря отново за държавния си изпит,който ми тежи на съвестта от сумати време!!! И тъй като съм загубила форма,ще ми се наложи пак да си седна на Доминантата! Но-засега не издържам повече от час без да спра,а максимума за деня ми е 4 часа(кофти работа,а :think: )! Е,все пак свиря сериозно за изпита от една седмица,предполагам(и надявам се),че бързо ще вляза във форма!!! О,изписах света,така че спираааам,чао на всички!!! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам да свиря възможно най-много време, но то просто няма как...И затова съм си запазил времето от 23:30 до към 1:30 :greenball:  Тогава е много приятно, спокойно и ползотворно :violin:

:wow: :wow: Не живееш в блок, нали? Аз ако свиря в 1 през нощта съседите ще ме изхвърлят от блока :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам да свиря възможно най-много време, но то просто няма как...И затова съм си запазил времето от 23:30 до към 1:30 ;)  Тогава е много приятно, спокойно и ползотворно :violin:

:wow: :wow: Не живееш в блок, нали? Аз ако свиря в 1 през нощта съседите ще ме изхвърлят от блока :green:

В блок живея ;) Само че свиря на синтезатор и се намалявам...или на слушалки :happy: Много сериозна причина да се предпочитат дигиталните пиана :read:

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И по сто часа да свири те все тая!От Милко Калайджиев по-добър няма!

Хааааааааааааааа! :curse:

 

Да практикуваме "Ефективен Пъблик Рилейшънс"* тогава.

Иначе свирим, като не правим нещо друго, обикновено не толкова приятно, но според зависи.

 

 

 

 

 

 

* Това е заглавието на една книга на пазара, както се досещате на ЧИСТ български

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да ме беше питал колко време не свиря (ще взема да фана тендовагинит)

 

иначе свиря поне 4 часа на ден и свиря едно и също (песните които ще правим с групата и една песен дриим тиътър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-важното е да се свири всеки ден!!! И по 2-3 часа да свириш, ако свириш редовно всеки ден ще отбелязваш напредък, но ако свириш един ден 9 часа (ако щеш и 12) и след това една седмица си почиваш... :cheers: :wall: Това искам да отбележа си е лично мое мнение!!! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Винаги идва проблемът с времето. Преди като бях на училище в музикална паралелка свирех повечко. От 2003-та насам свиря повечко сола и мога да кажа, че доста бързо се добива техника от това. Сега нямам много време за свирене, но два часа ми стигат, за да си припомня колко хубаво е да свириш нещо лекичко и постепенно да почнеш да беснееш :green: . Свирете по колкото време искате, но гледайте да изпълните целта, която сте поставили пред себе си за това време. Но постоянството венчае по-голям успех и напредък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.