Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez S Series


TONY

Recommended Posts

сжалявам 4е навремето не купих един такав ибанец - беше на доста прили4на цена...

(даже с 2 такива се раминах) :(

но както и да е - отидете на страницата на ибанец - или айбаниз и вижте новите модели

има и записани 3 сола на Tony Rohrbough ot BYZANTINE - изобщо свиренето му и звука на китарата - много ме кефят

ДЯДО МРАЗ - да не ме забравиш за нова година - искам IBANEZ S

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

каква е цената? защото аз имам около 500 лева и ако изръся всички роднини за които се сещам за коледа или рождения ми ден (много са близко, 15 януари)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S470DXQM_CN_1M_05.jpg

Пробвах един такъв S470 в магазина на Икономов в Благоевград и просто и очите и ръцете ми останаха в тази китара. А тремолото е... не мога да си представя по-добро и стабилно такова !

 

Цената е... подобаваща за такъв клас китара B)

Редактирано от Angermeans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не аз сериозно питам за цената ама на новите модели с Infinity адаптерите и - внимание - систем с лагери на тремолото?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zero Resistance е върховата точка в развитието на флойдовете според мен! От техническа гледна точка е направо гениално, синтезира в конструкцията си всичките предимства на Lo Pro и Edge Pro.

S Series винаги са ми допадали, сега още повече! Бих инвестирал след време, но за момента се наслаждавам на RGто ми :( Никога не можеш да имаш достатъчно Ibanez-и B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена 1333 лева

 

Има не6то, което не ми допада в тази китара и о6те не мога да преценя какво е

 

Говоря за звук, разбира се, като визия разбива от километри.

 

Аре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахааа,да си дойдем на думата :D

Аз имам Ibanez S при това къстъм със Seymour Duncan адаптери и искам да кажа на колегата отгоре,че е в голяма грешка за дето казва,че не му харесвала тая китара като звук.Звучи да си ебе майката,пробвал съм я на голяма сцена,издържа изпитанието повече от успешно. На 20 юни в зала фестивална и беше сефтето на голяма сцена ;)понеже я имам от няколко месеца,иначе и в студио съм записвал с нея,просто няма по яка китара :headbang:

Абе S клас :D ,кво да кажа...

 

P.S. А,който иска да я види да надникне в профила ми ;)

Редактирано от Smokejack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахааа,да си дойдем на думата :D

Аз имам Ibanez S при това къстъм със Seymour Duncan адаптери и искам да кажа на колегата отгоре,че е в голяма грешка за дето казва,че не му харесвала тая китара като звук.Звучи да си ебе майката,пробвал съм я на голяма сцена,издържа изпитанието повече от успешно. На 20 юни в зала фестивална и беше сефтето на голяма сцена ;)понеже я имам от няколко месеца,иначе и в студио съм записвал с нея,просто няма по яка китара :headbang:

Абе S клас :D ,кво да кажа...

Кажи две приказки за флойда моля те! Как е като усещане и точност (за точност няма смисъл да питам де ;) )? Удобна ли е? С какъв стил музика я изнасилваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно удобна е,поне за мен де :headbang:

Грифа на пипане е леко Les Paul-ски,ама на мен така ми харесва де.Вдействителност мисля,че ще е удобна за всяка ръка.Флойда е Lo Trs,но лично аз по чувствителен Lo Pro Edge не съм пипал а смея да твърдя,че съм свирил на всякви възможни инструменти.Все пак е и въпрос на лична нагласа и предпочитания.Механиката се настройва много лесно и веднъж нагласиш ли я,няма мърдане.

 

Изнасилвам я с музиката на SJK :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахааа,да си дойдем на думата :D

Аз имам Ibanez S при това къстъм със Seymour Duncan адаптери и искам да кажа на колегата отгоре,че е в голяма грешка за дето казва,че не му харесвала тая китара като звук.Звучи да си ебе майката,пробвал съм я на голяма сцена,издържа изпитанието повече от успешно. На 20 юни в зала фестивална и беше сефтето на голяма сцена ;)понеже я имам от няколко месеца,иначе и в студио съм записвал с нея,просто няма по яка китара :headbang:

Абе S клас ;) ,кво да кажа...

 

P.S. А,който иска да я види да надникне в профила ми ;)

що да е в грешка колегата, той просто си казва мнението ;-)

аз не съм чувал звукът , но не харесвам carved top и затова тази китара е извън сферата на интереса ми.

според мен грешно мнение няма. всеки преценява за себе си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що да е в грешка колегата, той просто си казва мнението ;-)

аз не съм чувал звукът , но не харесвам carved top и затова тази китара е извън сферата на интереса ми.

според мен грешно мнение няма. всеки преценява за себе си :headbang:

А ти четеш ли изобщо внимателно кво съм написал или четеш първото изречение и почваш да се гневиш?Като не ти е интересна тая китара редно е да не я коментираш,тая тема явно е за хора,които имат интерес.

Редактирано от Smokejack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно удобна е,поне за мен де :headbang:

Грифа на пипане е леко Les Paul-ски,ама на мен така ми харесва де.Вдействителност мисля,че ще е удобна за всяка ръка.Флойда е Lo Trs,но лично аз по чувствителен Lo Pro Edge не съм пипал а смея да твърдя,че съм свирил на всякви възможни инструменти.Все пак е и въпрос на лична нагласа и предпочитания.Механиката се настройва много лесно и веднъж нагласиш ли я,няма мърдане.

 

Изнасилвам я с музиката на SJK :D

Мерси много! А 'щото и аз съм с Ло ТРС, имал ли си някакви проблеми с тоз флойд и правил ли си му нещо допълнително, защото моя не връша до нулата и много се дразня! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много! А 'щото и аз съм с Ло ТРС, имал ли си някакви проблеми с тоз флойд и правил ли си му нещо допълнително, защото моя не връша до нулата и много се дразня! :D

Абсолютно нищо допълнително не съм му правил освен настройките,които са нормални за всяка китара,която е нова.Ами виж си болтовете,които регулират височината на струните или самите пружини :think: .Другият вариант е да си отделиш един ден и две опаковки Валериан и да го бърникаш докато се намести. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.