Jump to content
Българският форум за музиканти

на място...


Recommended Posts

Много ме израдваха изпълненията и композициите. Непринудени някакси и с много настроение :thumbdown:

Кажи нещо повече за бандата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига бе - нЕма такова животно!

 

Ти си цял един Keller Williams - с примесени либерални дози от Michael Hedges та даже и от John Mayer и от кого ли не! И сравнението с Umphrey's McGee не е хич безпочвено. (Извинявай ако те дразнят сравненията - оригинален си, те са само за отправка и леко сваляне на шапката).

 

Слава Богу, че случайно попаднах на тоя пост, та отидох да ти видя сайта и да ти чуя другите работи. Кефиш ме страшно - и жалко, че си ми малко далече, ей с такива музиканти обичам да работя :hysterical: И малко ти завиждам за NY - прав си, че музиката там е като никъде... Лондон може би се доближава, но съм малко извън, в моите гори освен някой блуз джем в пъба, друго няма какво да се случи...

 

Много си направил, тепърва много повече ти предстои - на слука!

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много за хубавите думи, момчета!

 

за пръв път чувам за умфри мкгйи :curse: не е лош, но е малко по-твърд за вкуса ми. иначе бандата е просто за забавление, не сме репетирали нито имаме сериозни планове, просто си свирим, веселим се и ядем безплатно и докарваме по някой лев... хм, долар... все тая... www.myspace.com/b11trio

иначе имам трио и в ню йорк ама е по-малко фън - свирим само за кинти.. иначе музикантите са убийци...

 

келър уилямс е много готин, трябва да го преслушам... барабаниста на триото в бостън му е голям фен.. ето едно видео където ме накара да свиря едно негово пар4е, малко на ташак, ама то нали е веселба...

 

 

иначе по отношение на музиката ми, ето тук има малко повече разнообразие (защото се интересувам от много стилове, та е трудно на едно място да се покаже всичко)

 

www.myspace.com/boyanguitar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.