Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за Marshall Lead 12


Victoroth

Recommended Posts

Здравейте момци,

 

Искам да ви попитам понеже видях че се продава Marshall Lead 12 , в един магазин тук чисто ново. Кубето е с 10" Celestion говорител и въпреки че пише 12 W е много силно (по-силно е от уредбата ми която уж е 100W). Искам да ви попитам някой по запознат с Marshall-ите да каже дали си заслужава за цената за която се продава - 200 лв. Доколкото разбрах кубето е от 1986 г. , там някъде.Пробвах кубето, хареса ми много като тон и звучене, но искам да попитам и вас :)

Ето и една снимка за пояснение :

2354524574_aa06a16791.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

200 кинта звучи нормално като за комбо с 10" говорител. Това за мощността няма да го коментирам.

Защо пусна нова тема, а не провери как вървят подобните в купувам/продавам?

Редактирано от sasoh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ще го ползваш?

Четох доста за тези усилватели и слушах доста семпли,понеже ми трябваше прост предусилвател за домашно усилвателче.В крайна сметка се спрях на този модел.

За домашен усивлател е перфектен.Драйв канала е добър като за такъв усилвател,типично маршалско звучене,чистия става.Бих го предпочел пред MG серията или пред Фендерските FM.Според мен 200 лв е много добра цена.Само не ми е ясно как е чисто ново,след като тея усивлатели са произвеждани 80-те години.Изглежда чисто ново или наистина е такова?

И все пак за репетиции с барабанист няма да е достатъчен.

Имайки предвид за тези пари какво друго може да се вземе бих избрал този Маршал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.