Jump to content
Българският форум за музиканти

Mood For Love


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Ще си позволя да направя коментар от моята скромна позиция, която е само израз на лично мнение:

 

Това парче съм го слушала доста и мога да кажа, че в този си вид ми звучи малко монотонно, липсва му т.нар. groove в ритъм секцията, както и че на места вокала фашивее малко (да, знам че има доста алтерации и ги чувам съвсем ясно), което на мен лично ми изглежда като леко претупване, защото качествата ти, Ивелине, си личат и аз не ги оспорвам :)

Не съм сигурна дали този пад е точният такъв за това парче...знам, че background-а от гласове, който са направили Take 6 не може да бъде наподобен просто ей така... ;)

 

Мисля си, че би могъл да направиш повече с това парче, с оглед на това, което съм слушала във форума като твоя продукция :)

 

Поздрави и не ме взимай твърде насериозно ;)

Редактирано от Aquarelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Напротив - права си на 100%

Просто не намерих време (какво да направя, като са направили PRISON BREAK толкова интересен ;)) да запиша всичките гласове, но мога да драсна тези в началото ПОНЕ, че са много манияшки.

Освен пада, барабаните също са ужасни, както и лекия щрайх...баса дори не се чува! Но това беше единственото, което имах инсталирано на компа в кухнята, където записах и фалшивия вокал ;) но на места има и верни тонове! :)

Признавам си, че е бая претупано това изпълнение, и че има доста работа по него - най-малкото жена ми ме помоли да запише сакса в началото и да изпее женската партия, а ма мен от мързел дори и т'ва ми се видя много ;)

Друг път няма да се излагам с неща, които уча докато записвам ;)

Сериозно - гледах да надраскам някакъв инструментал за 10 мин., който да ми е за подложка на гласа...дори не знам 'що го постнах т'ва л*йно тук... Дори реверба на вокала е от плъгин за мастрериране!! :)

 

P.S. Като ми поулегне парчето, ще го драсна на ново - много ми е сУраво и кУраво още...

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивелиниеееееееееееее Mood for Love не означава че трябва да заспиваме на това парче.Ако обичаш веднага да промениш бекингтрака ,че Щ те прииибияя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

К'во искаш бе Кирильеееее... нали си написах в началото "малко реуах" :)

ОК бе, ше го Управя другата седмица.

 

P.S. Май наистина ще се окаже, че на това парче се кефят само музиканти...на останалите им звучи като Jazz-Rap! ;)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.