Jump to content
Българският форум за музиканти

Текстове за песни във всички жанрове


Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

Ако имате парчета, за които ви липсват текстове, моля да се свържете с мен. Искрено бих се зарадвал, ако някоя свестна песничка бъде изпята с мой текст. Обаче ще ми бъде необходимо да чуя музичката, да поприказвам с автора, да ми бъдат обяснени характеристиките на бъдещия изпълнител, за да "пасне" текстчето не само към музиката, а и към този, който ще изпее думичките. Пари за таз работа не ща... Е, :cheers: освен, когато почнат да се продават албуми, да се излъчва по радио, по телевизия... Но тогава авторските ще си ги получаваме от Музикаутор, стига да е сключил договори с организаторите на концерти, на които ще се изпълняват парчетата, с издателите на дискове или с електронните медии.

 

Всъщност аз не се казвам Боян Бобев. Мнозина ме познават под друго име.

 

Нека да опитаме заедно да създадем хитове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Уважаеми колеги,

 

Ако имате парчета, за които ви липсват текстове, моля да се свържете с мен. Искрено бих се зарадвал, ако някоя свестна песничка бъде изпята с мой текст. Обаче ще ми бъде необходимо да чуя музичката, да поприказвам с автора, да ми бъдат обяснени характеристиките на бъдещия изпълнител, за да "пасне" текстчето не само към музиката, а и към този, който ще изпее думичките. Пари за таз работа не ща... Е, :no: освен, когато почнат да се продават албуми, да се излъчва по радио, по телевизия... Но тогава авторските ще си ги получаваме от Музикаутор, стига да е сключил договори с организаторите на концерти, на които ще се изпълняват парчетата, с издателите на дискове или с електронните медии.

 

Всъщност аз не се казвам Боян Бобев. Мнозина ме познават под друго име.

 

Нека да опитаме заедно да създадем хитове!

 

 

Боби, имам поръчка за теб. Нещо лирично, плаща се добре. Ще се свържа с теб чрез имейла ти. bobybobev@abv.bg ли беше той?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

Ако имате парчета, за които ви липсват текстове, моля да се свържете с мен. Искрено бих се зарадвал, ако някоя свестна песничка бъде изпята с мой текст. Обаче ще ми бъде необходимо да чуя музичката, да поприказвам с автора, да ми бъдат обяснени характеристиките на бъдещия изпълнител, за да "пасне" текстчето не само към музиката, а и към този, който ще изпее думичките. Пари за таз работа не ща... Е, :no: освен, когато почнат да се продават албуми, да се излъчва по радио, по телевизия... Но тогава авторските ще си ги получаваме от Музикаутор, стига да е сключил договори с организаторите на концерти, на които ще се изпълняват парчетата, с издателите на дискове или с електронните медии.

 

Всъщност аз не се казвам Боян Бобев. Мнозина ме познават под друго име.

 

Нека да опитаме заедно да създадем хитове!

 

 

Боби, имам поръчка за теб. Нещо лирично, плаща се добре. Ще се свържа с теб чрез имейла ти. bobybobev@abv.bg ли беше той?

 

 

Абе, дори и да не платиш, ще ти свърша работа. По-добре ми се обади по телефона и да се уговорим кога да се видим. Имам нужда от малко "инфо", за да се справя професионално... Пък те парите после ще дойдат, от авторските, когато го "завъртим" по радио, ТВ, концерти или запишем диск. Обади се! Боби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.