Jump to content
Българският форум за музиканти

Korg Pa 50


Recommended Posts

здравейте колеги искам да се консултирам с вас какав клавир да взема двоумя се между корг па50 и роланд ва3.Аз между другото имам korg i30 заслужава ли си да го продам и да взема един от двата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Roland VA3 не става ката саунд. Мъчили сме го доста. Виж корга е друго нещо. Особено като барнеш тук там става супер. Roland VA3-не звучи каквото и да настройваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Брат аз имам корг па 50 и е горе дилу добра свирка ама трябва да си намериш някой да ти го понастрои,лично моя не е баран както съм го купил от магазина така си е ,само си сложих ритми и бленди(зависи каква музика свириш).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
здравейте колеги искам да се консултирам с вас какав клавир да взема двоумя се между корг па50 и роланд ва3.Аз между другото имам korg i30 заслужава ли си да го продам и да взема един от двата

Вземай КОРГ ПА 50 аз имам този модел, много съм доволен клавира си е супер от където го погледнеш, стилове, бленди можеш да си ги редактираш както си искаш. Ако разполагаш с повече средства вземай КОРГ ПА 800!!! Имах преди 7 год КОРГ i3 продадох го 2002г, доста от стиловете му ги намирам в ПА 50/естествено че ги има и в ПА 80, ПА 60/. Просто КОРГ i3 е основата на всички модели които се появиха след него! Аз съм твърдо за КОРГ!!! :surprise::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото имам korg i30

 

Ами ти си имаш свирка бе,пич! Що ще се набутваш за друга!?! :thumbs_up::cheers2:

10г. ползвам "i3",който заедно с другия KORG от серията- i2 е почти идентичен на твоя.За разлика от много други,тия свирки могат да се 'барат' колкото си искаш и звучат много достоверно!..Като единствения недостатък(спрямо по-новите модели) им е малкия брои RAM стилове,които обаче могат да се компенсират като се използват вариацийте.

...

Друг е въпроса ако имаш бол пари и се чудиш кво да ги правиш...Тогава има много варианти-да речем: PA-800 и т.н. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Може ли да питам как се "БАРА" Ра50?

Може ли и аз да питам Как се "БАРА" Pa 60?

Може би има впредвид под "баране" настройка на User звуците.Като се променят параметрите на бленди,барабани и тн и се запаметят ,после клавира звучи по доста по-различен начин от фабричния :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.