Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз..такова...да не кажете после, че се крия


Recommended Posts

1)nickname:Narcothis

2)Възраст:17

3)Образование:11ти клас, 91 НЕГ

4)Вашият инструмент/и:пробвам се тука нещо с една електрическа китара..

5)Предпочитан музикален стил:рок, метал, в редки дни и някакви техно транс хави

6)Вашият вдъхновител:За вдъхновител не знам, ама харесвам Малмстийн и Слаш като китаристи, Дио като вокал и Tenacious D-и аз не знам точно като какви

7)Досегашни (не)реализирани проекти:Пиша отвреме навреме...

8)Странични интереси:Голям киноман;тенис;футбол

9)В кратце(или с две думи за вас самите):Май трябваше от тук да почно, но... Приятно ми е, казвам се Преслав и съм от София. Навъртам се във форума от известно време, доскоро само четях, от днес може и да пиша понякога. Харесва ми атмосферата тук, както и подредбата на форума.

Само на мен ли ми прави впечатление, че няма тема за финала на шампионската? О-о

Ами, това е от мен, надявам се да не преча на никого с присъствието си във форума. Старая се да пиша грамотно, ама тоя пуст немски... :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Приятно изкарване във форума.

Няма тема за финала по пристата причина, че форумните правила забраняват коментара на такива неща. Съветвам те да им хвърлиш око, че модераторите си дебнат :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой спомена ли ни? :girl_witch::girl_witch: Добре си ни кацнал във форума. Изчети де каквото те интересува. Хората са писали за всичко, което един човек може да се сети(свързано с музициране :girl_witch: ).

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.