Jump to content
Българският форум за музиканти

Ей за тва вече ще ме убиете ... :)


Recommended Posts

Тъй като съм много зле с барабаните и техния хардуер , може ли най-просто да ми обясните какво е т'ва животно : "кардан" ...

 

Само не се смейте на ниската ми барабанно-хардуерна култура :no::ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като съм много зле с барабаните и техния хардуер , може ли най-просто да ми обясните какво е т'ва животно : "кардан" ...

 

Само не се смейте на ниската ми барабанно-хардуерна култура :P:(

Koлега, виж в раздела за барабани темите за "кардан". Това ще е по-добре от всякакво обяснение. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам и аз ,още свиря с един педал и нямам пари да си купя кардан

Evans, ако силно го желаеш, един ден и на твоята улица ще изгрее слънце... Казвам го от личен опит и ти го желая, приятелю! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кардан е да свириш на една каса с два педала,само дето левия(ако си десняк)е изнесен вляво от стойката на солобарабанчето посредством нещо което наподобява автомобилен кардан,затова и името :( демек:две степенки(педали),с две чукчета(и двете вдясно) на една каса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tama%20HP900PTW.jpg

 

със съвсем малко фантазия можеш да си представиш каде се слага и как се ползва,дори и да не си пипал или виждал такоа "жиуотно" :( пожелавам ти го

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си, че преди много време в един много тъп форум някой говореше много тъпи неща и се наложи да разяснявам някои основни положения в барабаните, включително що е то кардан. Мнението е тук:

 

http://forum.all.bg/showthreaded.php/Cat/0...an//page/0/vc/1

 

Впоследствие се надигнаха и други подобни и се опитахме да пуснем молба да ни отворят музикантски подфорум там, но след като ни отказаха, musicman и TheCrow поеха инициативата и се появи www.muzikant.org

 

Струва ми се, че беше по-добрият вариант. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност, онзи форум е безметежно тъп :D

ма ето как чуждата тъпота ражда полезни за мнозина умни комуникативни места

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей а когато го открихме ебати кефа ме обхвана :D .Много бях щастлив ,че вече има такова място и в Бг така,че по този случай :D приятели.Е малко се поотплеснах :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.