Jump to content
Българският форум за музиканти

нова китара!


SlipFly

Recommended Posts

Та така тоя или следващия месец ще имам 400-450 лева които не се чудя какво да ги правя ще ги инвестирам в това което ме радва най-много:godbless:)

мояр въпрос е дали мога да си намеря китара с флойд за тези пари?

Предлагайте всеки квото му е на душата за сега съм се спрял на един Showmaster но някой казват че това не е най удачният избор :godbless: затова и търся помощ от вас.Мерси :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

настаро е напълно възможно, но нова....само разни на които флойда няма да ти върши кои знае каква работа

иначе има един ибанец който е към 550 кинта и е с хубав флойд(ако се поддържа разбира се)....

за скуара няма да коментирам, че нещо тази марак...не ме кефи :godbless:

сам си прецени какво искаш :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със Showmaster и съм напълно доволен. Пък и си мисля, че никога няма да оцениш достоинствата на една китара, ако не си имал преди това по лоша. Аз съм имал такава и сега съм доволен от Шоумастера. Дали вади добър или не звук е относително, особенно като се имат впредвид днешните ефекти и усилватеи, които могат всякакъв звук да ти извадят.

 

Да ти кажа, свирих за малко с едни готини хорица и моята китарка напълно заглушаваше и помиташе тази на другия китарист. Така, че Шоумастер не е никак лош избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със Showmaster и съм напълно доволен. Пък и си мисля, че никога няма да оцениш достоинствата на една китара, ако не си имал преди това по лоша. Аз съм имал такава и сега съм доволен от Шоумастера. Дали вади добър или не звук е относително, особенно като се имат впредвид днешните ефекти и усилватеи, които могат всякакъв звук да ти извадят.

 

Да ти кажа, свирих за малко с едни готини хорица и моята китарка напълно заглушаваше и помиташе тази на другия китарист. Така, че Шоумастер не е никак лош избор.

Е , то зависи другия китарист с к'ва китара е бил ...

Ако е бил някакъв кремоджия , нормално е шоумастъра да го мине ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в всеки музик.магазин можеш да си намериш китара за тиа кинти но мисля че повечето не стават насочи се за нещо секанд хенд попадали са ми доста добри неща за горе долу същите пари :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.