Jump to content
Българският форум за музиканти

Усмивки от .... Трета част :)


Recommended Posts

Здравейте отново!!! Ето че вече навлизаме в най-романтичната част от нашата история.Тук може да чуете предимно песни с любовна проблематика :ph34r:. Повечето от текстовете са мои, други са от български поети , един от които е Кромбърг от Берковица. Вокалите са на Калин Сергеев (Калчо от Берковица , група Мордор) , един от най-музикално грамотните и талантливи хора, които познавам. Музиката е моя ,но в някои парчета участва и Калчо. Аранжиментите са общо дело на двамата. Това е просто демо запис и не претендирам за комерсиален продукт , но мисля че песните имат потенциал и може би някой ден :)))) ... кой знае. Като за начало , нека хронологично подредим няколко "именити парчета" :)

 

Ще дойдеш ли?

 

Липсваш ми

 

Любов под Луната

 

Да не си сама

 

Черен Брод

 

Черна Песен

 

Следва продължение ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново!!! Ето че вече навлизаме в най-романтичната част от нашата история.Тук може да чуете предимно песни с любовна проблематика :). Повечето от текстовете са мои, други са от  български поети , един от които е Кромбърг от Берковица. Вокалите са на Калин Сергеев (Калчо от Берковица , група Мордор) , един от най-музикално грамотните и талантливи хора, които познавам. Музиката е моя ,но  в някои парчета участва и Калчо. Аранжиментите са общо дело на двамата. Това е просто демо запис и не претендирам за комерсиален продукт , но мисля че песните имат потенциал и може би някой ден :)))) ... кой знае. Като за начало , нека хронологично подредим няколко "именити парчета" ;)

 

Ще дойдеш ли?

 

Липсваш ми

 

Любов под Луната

 

Да не си сама

 

Черен Брод

 

Черна Песен

 

Следва продължение ......

DeathZoneр много ми ке ще да чуя тези парчета, но като кликна вурха линка и нищо не се зарежда.

 

:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм странно от нас се отварят ... ще видя какво мога да измисля ей сега ще пробвам да го сложа и на друг сървър ...... качвам ги на още едни място до 20 мин. ще са там ето адреса ТУК но се вижда само в БГ ... дано тук стане .... след максимум 20 мин. провери трябва да са там :ph34r:))

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изродееее, звука ти си е съвсем наред... стила е доста грууви!

Баси ненормалните инструменталисти сте. Де да можех и аз така... ааа, тука медиантната замяна на края на първия припев на "Ще дойдеш ли?" ме рамаза!

Браво DeathZone... хехехе, "часът е вече дванадесте без шест"... много яко, щото повечето хора обикновено казват на кръгло число или на четвърт час.

Аз например си организирам срещите "в и 23", "в без 12" и т.н.

Много свириш Роска... направо ме потискаш мноу зле :godbless:

Ша зема да си купя и аз китара след някой друг месец и ще видиш как ша те догоня! (малиии :godbless: )

Звука си е много, ама МНОГО добре... поне мен ме кефи.

няма да си кривя обаче душичката и ще кажа, че текста не ми харесва на "Черен брод", сега я слушам (типично фестивална песен за музикална самодейност... иначе вокала добре пее, макар и да не се кефя на гласа му, ама е мног одобър)... опааааа, тука тая "терца" малко фалшива бе след втория припев преди солото на дебелите струни... на 3.20мин.! Или е нарочно търсен ефект като в парчетата на гениите от Opeth! Хехехехе...

В "Черна песен" барабаните звучат много по-добре от всичко останало... има интересна хармония на пианото, ухаааа... точно след ажорния акорд... на полутончеее, ехаааа, ако ала Symphony X! Бравус, но текстовете не ме кефят.

Барабаните звучат стерео, а всичко останало е сякаш моно?! Що?! Да не е търсен ефект!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изродееее, звука ти си е съвсем наред... стила е доста грууви!

Баси ненормалните инструменталисти сте. Де да можех и аз така... ааа, тука медиантната замяна на края на първия припев на "Ще дойдеш ли?" ме рамаза!

Браво DeathZone... хехехе, "часът е вече дванадесте без шест"... много яко, щото повечето хора обикновено казват на кръгло число или на четвърт час.

Аз например си организирам срещите "в и 23", "в без 12" и т.н.

Много свириш Роска... направо ме потискаш мноу зле  :godbless: 

Ша зема да си купя и аз китара след някой друг месец и ще видиш как ша те догоня! (малиии  :godbless:  )

Звука си е много, ама МНОГО добре... поне мен ме кефи.

няма да си кривя обаче душичката и ще кажа, че текста не ми харесва на "Черен брод", сега я слушам (типично фестивална песен за музикална самодейност... иначе вокала добре пее, макар и да не се кефя на гласа му, ама е мног одобър)... опааааа, тука тая "терца" малко фалшива бе след втория припев преди солото на дебелите струни... на 3.20мин.! Или е нарочно търсен ефект като в парчетата на гениите от Opeth! Хехехехе...

В "Черна песен" барабаните звучат много по-добре от всичко останало... има интересна хармония на пианото, ухаааа... точно след ажорния акорд... на полутончеее, ехаааа, ако ала Symphony X! Бравус, но текстовете не ме кефят.

Барабаните звучат стерео, а всичко останало е сякаш моно?! Що?! Да не е търсен ефект!?

Здрасти приятелю!!!1Ами не е търсен ефект , просто толкова съм разбирал от звукозапис (не че сега знам повече :godbless: ) ..... иначе много благодаря за хубавите думи ...... макар че поради доста компетентната ти гледна точка и доста креативно музикално въображение , някои наши грешки и недостатъци ги намираш за интересни ... е не винаги са грешки де .... :godbless:)) :godbless:) Благодаря ти още веднъж ... много ми еприятно да чета твоите коментари и отзиви ... много са полезни за мене ....... :godbless::godbless::godbless::godbless::godbless:

 

 

замислил съм скоро да направим нещо нашенско и фолклорно с теб и Гео ... ама с малко фънк елемнти :godbless:)))) скоро като го дозапиша ще ти се обадя за барабаните и аранжимента ... а баса ще е от Гео :godbless:)))

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хляб в тези парчета.Изкефиха ме доста,трябвало е да дълбаете и сега вместо Д2 и други подобни бози хората в БГ щяха вас да слушат!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно?

много добри китари, но вокала не ми се понрави (дано човека не чете това :pray: )

Благодаря ти!!! Аз сега като слушам ме е срам .. но така си е било когато сме ги правили ... мисля си че сега биха звукнали още по добре ... ама .. кой знае ... ами аз съм му фен на вокала ...... но нали знаеш всеки си има собствен вкус :pray:) благодаря още ведъж за проявения интерес ... така или иначе трябва да се чуят тези песни , а не да събират прах .... скоро ще има още от този тип песньовки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.