Jump to content
Българският форум за музиканти

Ronald Bruner Jr.


Recommended Posts

Привет,

 

Надявам се,че това ще ви хареса. Човекът е доста млад. Свири със Stanley Clarke. А в конретния случай свири върху едно парче на Gentle Hearts (Greg Howe, Tatsuo Sakurai и Dennis Chambers).

 

Ronald Bruner Jr. - Modern Drummer Fetival 2006

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично избора на чинели не ми харесва , много се разливат и не мога да преценя кога свири чисто и кога не , но за годините си доста респектираш барабанист , може би напрежението да си на такава сцена си казва думата , но момчето е доста интересно , макар да не е от типа барабанисти които харесвам!!

Ето едно по интересно споредм мен негово видео:

http://www.youtube.com/watch?v=CrFyz9T65Eo...feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този тупанджия е един от най-яките, които съм гледал преди години и то в София на концерта на Стенли Кларк !

Наистина свиреше зашеметяващо ! На Венко барабаните след това бяха за нови кожи :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като каза Македонеца за Стенли Кларк - ето го Роналд в един бутлег със Стенли. Много автентично е:

 

Доколкото знам Роналд е от госпел произход, но е сивирил и със Suicidal Tendencies. Това, което ме кефи е спонтаността. Ние белите много мислим :) При тези хора някак изригват нещата

 

Други подобен е Aaron Spears - то е R&B, пак от госпел произход.

Aaron at Modern Drummer 2006

 

и преставам с линковете, че нашия форум не е you tube ;) надявам се някой да се е изкефил/вдъхновил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя тупанджия не го бях чувал ! Много ме накефи ! Свири наистина първично и много "линеарно" ! Много си падам по този стил - благодаря за линка :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък тези "господа" не ме радват особено.Сравнете ги (тях и всички там подобни включително и Тони Ройстер) с гореспоменатия Денис Чембърс и усетете разликата в мисълта и музицирането.Вярно е,че са млади,ама разликата си е видима.Да не говорим,че всеки един от тях е силов барабанист и разчита на бързината си.Дайте им едно бавно темпо с четки и само гледайте шоу.И то в общия случай не в добрия смисъл на думата.

 

П.П. Единственото в Бени Греб (от новото поколение) ми е надеждата да съхрани есенцията от "белия елемент" в свиренето на барабани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 2-те негра свирят убииствено , аз писах какво не ми допада при Ronald Bruner Jr и въобще не съм го плюл , всеки има право на вкус!

Втория дръмър на който имаше клипче "Aaron Spears " ми е доста любим даже!

Голям поклон пред всички млади , черни и бели барабанисти!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има за какво да те е яд :greenangel: Освен това се оказа пичага, размени си няколко приказки с мен и с другите барабанисти,които проявихме интерес. Готин тип :girl_witch:

 

 

Ето едно негово видео на 14г. http://www.youtube.com/watch?v=_D_CP7BMskk...feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

недей, че ще се изяммм...

 

за клипа:

Хаааа, страаашен. Леле колко е малък. Ние на по хиляда години не можем да докараме подобно ниво

е имаме нещо общо - и аз водя с лявата на фуса и с дясна/лява на райда, но само дотам е приликата :greenangel:

10х за видеото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.