Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ


Trivium

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
имам въпрос сега си купих китара но нямам кубе
Аз си купих китара преди над 20 години и също нямам кубе - нема да се плашиш :no: (е,имам комбо и още един усилвател с кабинет).

Можеш да си вземеш ефект като Сенсамп с амп (усилвател) симулации и да го включиш директно в домашната "уредба" с преходник голям>малък жак.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам въпрос сега си купих китара но нямам кубе
Аз си купих китара преди над 20 години и също нямам кубе - нема да се плашиш :no: (е,имам комбо и още един усилвател с кабинет).

Можеш да си вземеш ефект като Сенсамп с амп (усилвател) симулации и да го включиш директно в домашната "уредба" с преходник голям>малък жак.

това май е най-добре да направиш :)

че даже и няма да съжеляваш,че го имаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко точно благодариш, щото в момента нещо ми се пие бирица :drummer::punk_guitar:

 

Какъв в крайна сметка беше проблемът за тези, които ще се сблъскат в бъдеще с това? (А това явно се случва често)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:drummer::punk_guitar: Майко мила, опазил ме Господ... бъгната тонколонка... не е истина. Редактирано от fusion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За протокола, има карти, които не могат да връщат сигнала през line in. Моята е такава, неква вградена в лаптопа. ако избера да ми функционира като line in, няма звук братче, само през програма (ГРиг, ревалве)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята пък е Creative Live! 5.1 от миналия век (оттогава няма нови драйвери за нея също така) няма собствени ASIO драйвери и свиря с 4ms delay. всичко може да се направи софтуерно, но да търсиш, инсталираш и настройваш специални модифицирани (от руснаци) драйвери не си е работа. пък и дисторжъна в Guitar Rig ме дразни. лично аз го използвам за ефекти като reverb, delay и тн. дистера си ми идва от Hot Head-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.