Jump to content
Българският форум за музиканти

Усмивки от .... Втора част :)


Recommended Posts

Значи нещицата от серия 1 и тези от 2 са от един творчески период и нека за кратко да го наричаме "Етап на оскъдните тхнически и музикантски умения на субекта". Но честно казано при мен етапите така се преливат, че е трудно да се намери точна граница между тях. С други думи , останало е нещо в мен от това време :D) Та ето още няколко душевни терзания изказани чрез езика на музиката. :D) Приятно слушане!!!!

 

Alive

 

Jet Dance

 

Almost Allusion

 

Night Walk Of My Dreams

 

Следва ............ :D

 

 

Послепис:

С тази серия спокойно може да кажем че по интересните моменти от първия етап са изчерпани. ОЧАКВАЙТЕ!!!!!! "Етапа на музикално раздвоение и любовни терзания (следпубертетски период)". В него може да чуете доста песни с различна стилова и емоционална натовареност , както и по твърди и нахъсани пиеси , в които Аз-ът като че ли все още се лута в своята собствена измислена реалност.

Сега малко по сериозно:Искренно се надявам, че не ядосвам никой с подобни постове просто това си е начин на изразяване.Тези парчета са изцяло авторски и защо да не видят бял свят.И защо не тук и защо не сега :D))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се въздаржа и да не се изкажа...

Много свирене, много нещо!!! Един малък детайл в хармонията (акорд) на Almost Allusion ми напълни душичката... знаеш кой е! Казвал съм го и преди: ти, Nalbantov и tocata сте най-опитните китаристи тука струва ми се.

 

Пояснение: не знам защо си помислил, че мога да свиря на клкавири. Всъщност аз най-мног съм свирил на китара и бас-китара... около 5 години общо. Най-малко съм се докосвал до клавишни (за няколко часа общо), а считам и мисля за себе си, че съм барабанист... то и по моята си логика всички инструменти са ударни!!!

 

Чакаме новите "комсомолски" (следюношески... следтийнейжърски) предложения! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се въздаржа и да не се изкажа...

Много свирене, много нещо!!! Един малък детайл в хармонията (акорд) на Almost Allusion ми напълни душичката... знаеш кой е! Казвал съм го и преди: ти, Nalbantov и tocata сте най-опитните китаристи тука струва ми се.

 

Пояснение: не знам защо си помислил, че мога да свиря на клкавири. Всъщност аз най-мног съм свирил на китара и бас-китара... около 5 години общо. Най-малко съм се докосвал до клавишни (за няколко часа общо), а считам и мисля за себе си, че съм барабанист... то и по моята си логика всички инструменти са ударни!!!

 

Чакаме новите "комсомолски" (следюношески... следтийнейжърски) предложения! :happy:

Само да има мат'риал и ще те потърся за съвместно музициране ;))) ... и още веднъж благодаря за хубавите думи .... абе далече съм от качествено свирене на китара .... ама ще се старая поне да не се излагам много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОВА е един кратък вариант на темата на играта Мortal kombat - днес ми попадна на мр3-ка и ми се дощя да я разцъкам на Фрути Лупс; така и направих - "изкомпозирах" си темата, басче, едно-друго, после дръннах и малко китари :happy:. Нямам някаква специална цел с това парче, просто исках да си го направя, да си го имам в мой си вариант, в това число - да си звучи точно толкова диско, колкото и в оригинала (за целта ползвах някакви такива, весели бленди).
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОВА е един кратък вариант на темата на играта Мortal kombat - днес ми попадна на мр3-ка и ми се дощя да я разцъкам на Фрути Лупс; така и направих - "изкомпозирах" си темата, басче, едно-друго, после дръннах и малко китари :happy:. Нямам някаква специална цел с това парче, просто исках да си го направя, да си го имам в мой си вариант, в това число - да си звучи точно толкова диско, колкото и в оригинала (за целта ползвах някакви такива, весели бленди).

Не е зле , ама не мога да схавана какво общо има със моите духовни послания ,които отправям с този топик ;) , ама лошо няма де.

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опс, реших, че идеята за "старите ленти" обхваща и разни ретро музики, де да знам, в подобно настроение съм и ми се стори умастно да го пусна тук, вместо да правя нова тема :happy:... Сори...

Редактирано от VOSTOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опс, реших, че идеята за "старите ленти" обхваща и разни ретро музики, де да знам, в подобно настроение съм и ми се стори умастно да го пусна тук, вместо да правя нова тема :happy:... Сори...

няма проблем .... :ph34r: ако и тебе те е обзела носталгията ... тук и е мястото на твоята тема ;)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушам в момента двете части на "Усмивките" :D

Много неща има, които ме накефиха.

"Alive" слушам в момента - много кефи.

Ехеее радвам се че ти харесват :D)))) Абе свиренето е слабичко ....... спор няма .... но ще гледам да го оправям ... пък и тва са записи от дето се вика ранния период :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.