Jump to content
Българският форум за музиканти

Pa800


Recommended Posts

Здравейте,моля за малко помощ всички колеги,които имат желание и възможност да проявят такава.Незнам как и откъде да си настроя терците в различни тоналности.Някой ако може да ми опише подробно как да си ги настроя,звучи банално,но ще съм му истински благодарен.Става въпрос за па800.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,моля за малко помощ всички колеги,които имат желание и възможност да проявят такава.Незнам как и откъде да си настроя терците в различни тоналности.Някой ако може да ми опише подробно как да си ги настроя,звучи банално,но ще съм му истински благодарен.Става въпрос за па800.

 

Предполагам говориш за терците при свирене,а не за вокалиста ?при Pa80 се настройват от User Scale , би трябвало и за Pa800 да се настройват от там.Влез в Menu и от там в настроиките за скалите , от там трябва да избереш User scale и да си настроиш параметрите ,в зависимост в какъв лад искаш да са ти терците да понижиш или повишиш някои от тоновете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Аз мога да ти помогна.Значи има 2 начина за това.Първият чрез усер скалата,втория чрез нов саунд или лоудване на готов саунд терца.Скаипа ми е:asan.onbashi :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.