Jump to content
Българският форум за музиканти

Усмивки от старите ленти


Recommended Posts

Здравейте!!! Тези дни покрай моето сладко бебе не ми остава време да мисля нови неща и реших да обърна поглед към най първите си записи.

Ееееххх какво време, Cakewalk8 беше невиждано софтуерно чудовище :metalist:

Ето първа серия от тази поредица , която надявам се ще се подеме и от други :metalist:

 

Bach's Theme

 

Fight With The Deliv

 

Cool

 

Lindens това е специален поздрав за Владо Аброуд... моите първи джаз вариаций :metalist:

 

Nature Song

 

Big Big Big

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DeathZone,

макар да ми е трудно да си тананикам и запомням идеите от парчетата ти, дърва да отбележа, че си страхотно добър китарист. Аз едва ли бих могъл да сюиря толкоз добре и без много грешки... :D Пък и не съм свирил мног она ел.китара!

Звукът ти ми напомня Joe Satriani... доста. Яюно си фен като мен. Бравус за парчотинките. Свирянье муй майкътъ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DeathZone,

макар да ми е трудно да си тананикам и запомням идеите от парчетата ти, дърва да отбележа, че си страхотно добър китарист. Аз едва ли бих могъл да сюиря толкоз добре и без много грешки... :D Пък и не съм свирил мног она ел.китара!

Звукът ти ми напомня Joe Satriani... доста. Яюно си фен като мен. Бравус за парчотинките. Свирянье муй майкътъ!

Благодая ти приятелю за отделеното внимание! Вярно по онова време бях луд фен на Сатриани ..... е и сега си го харесвам. Ами не съм дръпнал кой знае колко за тези 5-10 години , но определено сега бих записал тези инструментали доста по добре ... или поне така си мисля ..... Но едно ми е ясно музиката и китарата не прощават ... спреш ли дори за няколко дена , връщаш се назад с години .... дано да имам повече време за китарата и музиката ...... Надявам се скоро да мму хрумне нещо по интересно и да те поканя за клавирните партий и аранжимента да помогнеш :D) Хайде наздраве!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D  за Lindens

:D за всичките!

 

най-много ми харесаха Fight with the devil, Lindens и Cool :D

Хехехее Бъртън .... мерси ...... абе почвам да се замислям да ги презапиша ..... поне някой .... може пък да излезе нещо и от тези ретро парчета :D)

 

Скоро ще постна поне още две серий подобни нещица и за тези ,които най се харесат ще се пробвам да им дам нов живот :D

:guitar:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за поздрава,но ще слушам след малко,че не искам да будя жената сега :D

 

 

Владо

Хеее за нищо ....... много е недодялано ...... не смея сега да седна да импровизирам отгоре .... страх ме е че може и по зле да го изкарам ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fight with the devil ме накефи супер много, ако го презапишеш с добро качество и малко по реално звучащи барабани ще се нареди сред наи любимите ми инструментали :D:):):D:):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fight with the devil ме накефи супер много, ако го презапишеш с добро качество и малко по реално звучащи барабани ще се нареди сред наи любимите ми инструментали :D:):):D:):D

:)))) Мдаааа сериозно обмислям да презпиша някои ...а тази пиеска и на мене ми е от любимите .... Благодаря ти за отделенето време и те черпя с темата на Й. С. Бах :):):):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.