Jump to content
Българският форум за музиканти

Ето го моето виждане по балканския въпрос


Geo

Recommended Posts

ГЕО Е ГОЛЕМ ........... много ми харесаха ..... вярно, имат нашенски привкус ... рядко в този раздел се намира някой със собствен стил ... смело мога да кажа че имаш такъв ... поне според мен ....... радвам се че те познавам :bravo::bravo::):P:bravo::bravo::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Geo - то какво да коментирам, нещата които правиш, от една страна са доста интересни за мен, от друга - са нови като стил музика (хич ме няма по въпроса за фънка), но си направи сам извода, че щом си успял да заинтригуваш един "металист" - значи си на прав път по отношение на музиката която искаш да правиш. Обикновено, когато чуя някой китарист, са ми идвали напъни да му бъда съпорт, то за твоите неща, не че не бих ударил жицата на заден план (на солиращ бас), ама си е набутване между шамарите - просто ще съм смешен. И друг път съм ти го казвал - не мога да свиря и на проценти като тебе.

 

p.s. и не изпускай балканския прифкус, там ни е силата ... хехе - May force be with you ;)

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите думи,приятели,въпреки ,че не съм много съгласен с Fracture-музиката не е спорт.Там няма състезания и проценти.

Всеки свири това,което му харесва.

Много се радвам,че нещата харесват на Death Zone-един от най-добрите композитори и китаристи,които познавам. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е! Нямах в предвид спорта и състезанието, просто моите кълвания на баса, не могат да се съпоставят със свиренето на други хора.

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото: Пристигна ми новият бас от Щатите-благодарение на Личо.

Фендер 62 г. Делукс,трицветен сънбърст.Направо е убийствен.

Трябвя дя черпя ;);););):D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото: Пристигна ми новият бас от Щатите-благодарение на Личо.

Фендер 62 г. Делукс,трицветен сънбърст.Направо е убийствен.

Трябвя дя черпя ;):D:D;);) .

Искаме снимки .. искаме снимки ..... ха честито ;););):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото: Пристигна ми новият бас от Щатите-благодарение на Личо.

Фендер 62 г. Делукс,трицветен сънбърст.Направо е убийствен.

Трябвя дя черпя :blink:;):metalist:;);) .

Честито ! А какво стана със Стенли Кларк Алембика, да не се отказа от него ? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказаха ме защото не е нов.Няколко пъти внасяли втора употреба басове и имало подменени неща по тях.

Убедиха ме,че е по-добре чисто нова китара, а чисто нов Алембик... :metalist:

Между другото Фендерът е много готин и не съжалявам.

Редактирано от Geo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.