Jump to content
Българският форум за музиканти

Да се похваля и аз


Rud

Recommended Posts

:):D
Да, Миро, както и единият от китаристите на Фронтеро.

 

:):D:):) Кой бе Чичката ли :) Китарката е Vintage и е много яка между другото за цената си...просто я препоръчвам за хора които търсят компромис между цена/качество. :D:):)

Ква е тая значка дето си я сложил на голо бре? :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито :ph34r: едно време и на мен ми бяха любимите китари!както и АЦДЦ една от любимите банди!Все още имам велание да се сдобия с една такава!чакаме снимки!!!

 

А можеш ли да ми кажеш за какъв точно Телекастер си я сменил и ако може и на него снимка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе :cheers: Маршала ти ми го избира недей да говориш по негов адрес :pray: а ако ще вземам нещо истинско предпочитам да е Джаксън Ренди Роадс модел :pray: маде ин уса :cheers:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде кажи как се сдоби с нея и ако може и снимка щот сам заинтригуван.И ако кажеш и яко ли се свири металика с него ще те поздравя. :)

:):):D Евала на пича дето се е писал Angus Young това е най-влудяващия китарист(абсолютен дивак) за който се сещам!!! :):D:cheers::cheers::cheers:

 

 

:cheers::):) Айде да ти е честит дзера !Наздраве,голямо дръстене да пада!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа Сленг да нямат нов китарист ......  :think:  Иначе китаркате е екстра :D

Ами нямат,същия си е :)

Ами понеже гледам че на педала пише Сленг , пък Пепи от Сленг пише тук под друг инк и за тва питам .. , то може това да е неговата педалиера , пък китарата да си е твоя , както ио да е надявам се никой не съм обидил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде кажи как се сдоби с нея и ако може и снимка щот сам заинтригуван.И ако кажеш и яко ли се свири металика с него ще те поздравя. :)

:):):D Евала на пича дето се е писал Angus Young това е най-влудяващия китарист(абсолютен дивак) за който се сещам!!! :):D:cheers::cheers::cheers:

 

 

:cheers::):) Айде да ти е честит дзера !Наздраве,голямо дръстене да пада!!

Ми снимките са малко по-нагоре :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа Сленг да нямат нов китарист ......  :think:  Иначе китаркате е екстра :cheers:

Ами нямат,същия си е :)

Ами понеже гледам че на педала пише Сленг , пък Пепи от Сленг пише тук под друг инк и за тва питам .. , то може това да е неговата педалиера , пък китарата да си е твоя , както ио да е надявам се никой не съм обидил :D

Ами правихме снимките у тях,за това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито.аз гледах преди време във "фактор" една която изглеждаше точно по същия начин и беше черна.цената и май беше 190 или 200 лева.така ми казаха.някой може ли да ме светне по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е един силвъртон и не е от най-добрите нито на тон го докарва нито адаптерите са добри...бе само заради гъзарията да изглежда така не си струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.