Jump to content
Българският форум за музиканти

Отново метъл


Recommended Posts

http://www.4shared.com/file/102044641/3905...w_Untitled.html

 

Ако случайно на някой му хареса - мерси! Иначе да, скапан е саундът и нямам претенции, че разбирам :greenangel: Метъл да има :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично и персонално много ми хареса. Слушам го за 5-6 път днес. Забележки нямам и не бих могъл да имам :coolp:

Изнамирай некъв добър вокал и издавай, тва си е като от магазина. :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого е ХУБАВО !

супер даже !

 

P.S. чух Бандата Overdawn в Myspace - мноого яко!

Поздравления!

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

И на мен ми хареса, в това парче "милодията" дори не ме дразни, не е от ония комерсиалните :punk_guitar: То... не че и те са лоши, просто толкова много групи ги ползват, че в един момент дори и приятните неща се превръщат в клише. Но това е по-индивидуално определено, звука няма да го коментирам, защото си личи, че е правено колкото да се улови идеята, но ако има нещо, което не ми хареса, това беше неравномерността на 16-тините, които почват в 20-тата секунда :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, тъй...упражнения му е майката :music336: Ама к'во да очакваш от левичар :thumbs_up: Не обърнах китарата навремето като се учех, та още терсене с пикинга :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Кефи много! И е разнообразно и с вкус барнато. За звука каза да си траем , ама на мен много тихи ми се струват барабаните :cheers2:

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.