Jump to content
Българският форум за музиканти

Стоунър


Recommended Posts

Еее, мега яко!

 

Не бих го определил като баш стоунър - звука е по-скоро модерен траш/дет и е твърде динамично и не-"напушено" :thumbs_up: , но мен лично доста ме кефи и на места малко напомня Corrosion of Conformity. Много здрави рифове, евала! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, и аз щях да се къпя, ама чак сега влизам в банята. Разконспириран съм - пуша само тютюн, друго не ми понася - кофти организъм :)? Не съм много навътре в тоя стил, да ме прощават феновете - представях си нещо такова. Разбеснелият се барабанист подлежи на озаптяване, както и солцата - на фризура. Интересно rock3r кви вокали ще сложи, щото и аз имам нещо наум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ae всичко много хубаво. Само си мисля, че е време да счупиш най-накрая калъпа по който си структурираш песните. Имам предвид примерно не е нужно всичко да започва с китари и да свършва със сола ( поне според мен ) Пък и дай да направим нещо с пеене най-накрая. Знам че го умееш, а знам и че нямаш време.

 

А и като се присетиш, прати ми банката за тонпорта с която си правил ритъм китарките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готин риф, супер звук...евала!

Един съвет:

оправи напасването на китарите с ритъма - имаш поне 10 места, където се разминават...

Успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, как ме мързи да свиря дубли. Ама може и да се наложи. Скоро парчока може да има ЖИВИ барабанки и вокали - да видим дали ще се заформи форумния джемец с едни колеги тука...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.