Jump to content
Българският форум за музиканти

Отзиви за Ibanez Rg2570z


radoi4o

Recommended Posts

В ръчичките ми попадна един Ibanez RG2570Z в зеленикав цвят, продава се на по мое мнеие страхотна цена от 1400 лв. чисто нов при това, но бих искал да попитам все пак ако има съфорумници притежаващи подобна китара или имащи досег с такава за:

1. Впечатления, препоръки, мнения и коментари за китарата като цяло (материали, качество на изработката само по себе си или в сравнение и всичко друго което ви дойде на ум).

2. Сравнение между Ibanez RG2570Z и Ibanez RG2550Z

Много съм благодарен предварително на всички, които се отзоват с някаква информация :punk_guitar::greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата е много добра ,а цената е такава защото този модел е на промоция от 2 месеца. Не знам защо толкова му свалиха цената ,а на RG2550Z не е променена. Ето ти пример с една одраскана ,но като нова беше 700$ RG 2570 Z

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата е супер готина, но имай предвид че финиша на тялото не издържа дълго. Боята която са ползвали за да се получи тоя "лимонов 3D" цвят е някаква странна и се трие за отрицателно време.

Аз ако имах тази китарка бих я оставил да се поизтрие малко и после да я дам на лютиер да я лакира с много тънък слой лак и да остане като винтидж инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм благодарен за информацията и съветите :-(

Интересно е да отбележа, че въпреки, че и двата модела са от basswood (липа) като тегло се различиват, имате ли представа на какво се дължи това и дали е нормално?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпреки, че и двата модела са от basswood (липа) като тегло се различиват

 

Не изпадай в излишни подробности, граби и ходи да свириш! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.