Jump to content
Българският форум за музиканти

Каква тахника има на разположение в Сф клубовете


I=====I

Recommended Posts

Въпростът ми е към активно свирещите по клубове банди. Кажете какво предлагат като техника кубовете и какво си носите вие. Ясно е че барабани и микрофони няма никъде, но това е нормално така или иначе гарантирано нямаше да стават за нищо.

 

П.П.

Лично мен ме интересува как стоят нещата в "Три уши", ако някой е бил наскоро да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Геш, микрофони със сигурност има в Шипката, а мисля, че може да се ползват техни барабани.

 

Това по въпроса с техниката, а за "тахника"-та не съм добре информиран :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм,някой пак се изказва прибързано май :cheers: в О!Шипка си има ВСИЧКО което ти трябва за свирене,включително микрофони и не знам по кво заключи че "не стават",да има си и барабани под наем и то съвсем хубави,аз най-добре знам,вервай ми :cheers: има поне още един в София в който със сигурност има 3 микрофона,ма явно не свириш в него,иначе щеше да знаеш,тъй че нема да ти разправям за там.а за 3 уши-тука във форума има немалко хора дет са свирили,те ще ти кажат,ето например тия пичове :cheers:е те тука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз искам да питам дали някой знае клуб "Маската" с каква апаратура и въобще оборудване разполага?

Предстои ми свирене там и искам да знам какво трябва да си носим!

Предварително благодаря на всички които ще отговорят!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма почти нищо като периферия-има само централно.2 бокса,4 топа,2или3 монитора,мисля 24 канален пулт.Инструменти,барабани,микрофони,кабели и тем подобни джаджи си носи групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно монитора беше един,а втория не работеше и аз седях върху него,шото немах столче:Dпроцесор на пулта съм почти сигурен че няма,а топовете па не съм сигурен че са 4...ма тва не че е толкова важно де:Dпак си е силен джангъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента и 2-та монитора работят(поне снощи беше така).А за топовете съм сигурен-по един в 4-та ъгъла на дансинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно монитора беше един,а втория не работеше и аз седях върху него,шото немах столче:bravo:процесор на пулта съм почти сигурен че няма,а топовете па не съм сигурен че са 4...ма тва не че е толкова важно де:bravo:пак си е силен джангъра.

Удобно ли беше на монитора(че да не нося и аз мойто столче :green: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.