Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам съвети и мнения за Schecter C7FR


farscape

Recommended Posts

Искам съвет за следният модел китара.... Schecter C7FR .... Знам. че ги чувате нещата па да попитам. Мерси предаварително.... Трябва ми за дет- хард кор музичка. Бас китарата ни е достта добра и сваля някъде до СИ.... Всмисъл ниски настройки и т.н. Сещате се.... Мерси предварително на всички....

 

http://www.zzounds.com/item--SCEC7FR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

нещо не ми се връзва Си настройката ,дебелите струни и флойда ,защо не вземеш без FR? Аз лично смятам че най-силните модели на шектър са класик серията C-1 ,C-7 с блокиран бридж.Тъй че моя съвет е класическия C7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия китарки са бонбони - граби невъздържано! (Ама виж , някой по-горе спомена да се замислиш дали ти трябва флойд или да си караш на хард тейл - знаеш си ти най-добре какво искаш , предполагам си знаеш и плюсовете и минусите на всяко от "окачванията" :happy: )

Bottom line : Зимай и бегай ! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A бе или аз съм тъп или някой нещо не е разбрал. Това е 7 струнна китара, по дефалт си е настроена в Си, аджеба седмата струна е тоя тон, та сигурно хората са го измислили щом са и сложили флойд.

Щом човека си е харесал китара ръчка значи сигурно му трябва(било то за гъзария :greenangel: ).

Иначе и аз от скоро съм потребител на Шектър, мога да кажа че няма да сбъркаш, яко си държат на качеството, изработката е безупречна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.