Jump to content
Българският форум за музиканти

Абе Защо Никой Не Казва? Пишете Бе


One_Voice

Recommended Posts

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

'Ми добре е-щом е качествена китарата и тепърва почваш не е толкова от значение марката,въпреки,че всеки ще те наскача със съвети "Свири с това,не си взимай белята с онова"...Така или иначе след време ще решиш да свириш други неща сигурно и,или ще си потърсиш нова китара,или ще си се справиш и с наличната и разни ефекти...Много са хубави китарите,нищо че аз съм фен на конкурентна марка...

 

:guitar: Взимай и почвай!!! :guitar:

 

P.S.:Гледай да ти "пасва" в ръцете, да "ляга" общо взето...Да ти "гали" ушето и да си те кефи тебе е важното.Да изкарва на бял свят това,което ти е в главата!!! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е добре!

За начинаещ е доста препоръчително китарата да е без Floyd Rose. Ако не знаеш кво е тва - тва е от ония ръчки дето с тях се мърда магаренцето нагоре надолу (не от тия дето само надолу се мърда). Такава китара си вземи след 1-2 години. Засега нещо със фиксирано магаренце или със обикновено тремоло.

така мисля аз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ги слушай!

Вземи си най добрата сперед парите

и гледай да е ибанез

на нея можеш да свириш всички стилове!

 

който иска да спори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ги слушай!

:( Че аз къде казах да НЕ си взима Ibanez?!? :D

Казах:"Много са си хубави китарите,нищо че аз съм фен на конкурентна марка"

 

Или си пиша,за да си ги чета сама нещата после...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не е чак задължително да е Ибанец :)

 

Ама наистина, прекрасни китари са си. Иначе АХЕ е много прав за Флойд Роуза. Аз колко се дзверих в началото... но аз съм си натурално тъпичък де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе Налбантов, за какво му е на човека като ще се учи да свири ? Това ще му е само таралеж в гащите, поне на първо време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж - зависи какво точно искаш да свириш ( в момента де, това 100% ще се промени поне няколко пъти?!?)

Иначе с Floyd Rose ще ти е доста трудничко в началото, но след време определено ще се радваш на избора си! Или не?!? Пак да кажа - зависи! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, тва дето те плашат с тремолото, хич не е такъв проблем. Просто хвани някой, дето разбира - лютиер примерно, или учител, или опитен китарджия - да ти го обясни. Тремолото хич не е сложна работа - даже Angermeans се опраи с него :)

 

 

Иначе определено е по-добре да си вземеш по-читава китара. А в по-ниския ценови клас - 500-1000 лв (с такава е хубаво да почнеш) най-яките са си Ибанец. Отиваш в Благоевград при Икономов и избираш некое RG. Ако са ти много кът парите, значи имаш много свободно време и най-добрия вариант е да си потърсиш нещо хубаво на старо. После си намираш свестен даскал и почваш.

Много е важно да знаеш каква точно музика искаш да свириш (може и 10 стила да са, ама да са ти ясни кои са), та да не се моташ като муха без глава.

 

Айде пиши пак, ако ти триаа още акъл :) Наздраве ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.