Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Squire Showmaster Hss N


Lizzard

Recommended Posts

Какво ви е мнението за тази китара ? Струва ли си парите (300 лв.), имайте предвид че ще ми е първата електричка и не претендирам за нещо много добро. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами просто така не може да се каже. Зависи какво очакваш и какво искаш...и какво ше сфириш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам е същия модел като моята и мисля,че е много по-добра от някой Squier Strat примерно (и като модел и като качество)!Много е изискана като линия и форма! :D И добър звук вади !

Взимай я!!! :read:

Редактирано от Jolene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се науча да свиря ....а иначе мисля да свиря метъл :D Не очаквам кой знае какво досега съм свирил на кухарка и нямам претенции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи ти си съвсем начинаещ!

аз бих те посъветвала на първо време да си вземеш някоя кухарка (може и на старо) ,докато се учиш, и ако се научиш да свириш добре ,тогава да си вземеш електрическа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи ти си съвсем начинаещ!

аз бих те посъветвала на първо време да си вземеш някоя кухарка (може и на старо) ,докато се учиш, и ако се научиш да свириш добре ,тогава да си вземеш електрическа!

Или поне да ти загрубеят пръстите...Джими Пейдж(Лед Цепелин) е казал, че който може да сфири класическа китара, няма проблем да продължи с каквото и да е...Някой пък казват, че тряа направо на електричека, бил се убивал таланта блаблабла...Земи си кухарка първо според мене и запиши уроци и след тфа солфеж...Е няма да имаш проблем никъф после...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря на кухарка от 6 месеца, пръстите ми отдавна загрубяха ;)

Ааа,така кажи,щото от предното ти мнение не се разбра това! :D

Ами значи взимай го Шоумастърчето :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря на кухарка от 6 месеца, пръстите ми отдавна загрубяха  :D

Казах по-горе кфо мисла...Уроци...и след тфа събери още пари и си земи нещо по-добро...

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че почна да се изражда темичката май, а? Човека пита дали си струва да се вземе тази китара и евентуално дали има ПО-ДОБРИ алтернативи в тая ценова граница, а не кой е най-"правилния" начин да се научи да свири :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи изчакай да питам един приятел дали още продава Squier Stagemaster (24 прагчета, флойд роуз тремоло, двойно заключване; 2 хъмбъкъра и 1 сингъл...)

Адаптерите са сменени с по-добри(ше го питам какви), предполагам, че горе долу към 300-400 ше и иска. По-добра е от шоумастъра определино...

Направо ше продължим на ЛС, ако се заинтересуваш...

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за тази китара ? Струва ли си парите (300 лв.), имайте предвид че ще ми е първата електричка и не претендирам за нещо много добро.  :cheers:

дуде, събери още малко парици и може да намериш свястна китара

тия шоумастери са ташак, дори и за начинаещ

ще имаш безброй главоболия с разстройване, с интонация.....с тремолото.....

поне тия които се продават в наща мила татковина

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за тази китара ? Струва ли си парите (300 лв.), имайте предвид че ще ми е първата електричка и не претендирам за нещо много добро.  :cheers:

дуде, събери още малко парици и може да намериш свястна китара

тия шоумастери са ташак, дори и за начинаещ

ще имаш безброй главоболия с разстройване, с интонация.....с тремолото.....

поне тия които се продават в наща мила татковина

Има го и тоя момент...За първа китара си зимаш нещо кофти, ма не ти пука шот е първа и после си гризеш топките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

300 лв струва нова???ако е толко зимай без да се замисляш..аз като купувах моята 1ва..която също беше SQUIER...(така се пише!!) струваше 400 и нещо..от евтините китари те са най яки...ако имаш към 500 мой да се насочиш към Jackson :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам страхотна ARIA-японска оригинална,пълно копие на STRAT,черна с бяла платка,много запазена,оставил съм я при Пепи Славов в ДЖАЗ магазин,иди да я видиш и ще се разберем за цена.Говоря ти за истински инструмент ,не за китайски и тайвански боклук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.