Jump to content
Българският форум за музиканти

Manowar-hail And Kill


yakiya

Recommended Posts

Ако трябва да съм откровен вокалът ме отказа да го изслушам цялото :) Другото до колкото можах да преценя е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Вокалите просто ме убиха на място :) Иначе инструменталът като цяло беше повече от приличен. Щеше ми се да чуя и останалата част от песента, ама колкото - толкова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, изпревари ме!

Аз сега подготвих инструментала на The Demon's Whip, ама другата събота и неделя ще запиша вокалите, че да си тръгнат съседите по градове, села и паланки.

 

Вокала е много зле. Барабаните може да ги поошкуриш тук-там. Китарата я даваш много траш. Трябва да е повече спийд :no:

Manowar са повече от 50% вокална работа. Все пак Eric Adams не е вчерашен, макар че и той като млад не е имал кой знае какъв успех.

Ако сте попадали на демото на Defender ще разберете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ако и то е боза като последните неща на manowar :no: (без да се обиждат феновете :) )

Редактирано от Necrophagist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако питате мен ракията му е била малко когато е записвал :yahoo:

Поздрави Цецо от Шумен :punk_guitar:

 

Личи си желанието и надъхвацията, но трябва и още нещо :drummer: Аз съм нещо като анти-фен на тая банда, но искам да го чуя това с презаписани вокали :music:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малии...само с ентусиазъм не стаа ...:---)

Но важното е, че се разбира коя е групата и че е MANOWAR ....:--)

Бравос за опита и успехи нататък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-е-е- мерси на сички че не ме разкъсахте тотално.Добре че не пуснах кавъра който съм сътворил на Craig David че тогава ше си изпотрошите компютрите.

Метъл фореваааа!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.